Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy meghalnátok valakiért annyira szeretitek, de ő észre se vesz?

Figyelt kérdés
Iszonyú érzés, sajnos ettől szenvedek nem merem elmondani senkinek, ezért elmondom mindenkinek itt :(
2011. ápr. 23. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de csak addig mig nem talalsz egy masik "meghalnek erte, ugy szeretem"-et. Ha belegondolunk, ha tenyleg valasztanod kellene elet es halal kozott, hidd el, az eletet valasztanad. Az erzelmek sokfajta jatekot jatszanak a szivunkkel.
2011. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ám..velem már évek óta ez van.Kíváncsi vagyok meddig tart.Talán örökké?Az az érdekes h én az illetőt nem is látom már olyan sokszor de ha mégis pillanatok alatt felépül az amit hónapok alatt "leépítettem" vele kapcsolatban.Sajnos vagy nem sajnos de vannak kitörölhetetlen emberek az életünkből.nem lehet egyik napról a másikra csak úgy nem szeretni...
2011. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Voltam már reménytelenül szerelmes, de az a szerelem korántsem lobogott oly nagy hévvel, "hogy meghalnátok valakiért annyira szeretitek". Ekkora érzelmet én csak beteljesedett, megvalósult szerelemnél éreztem.
2011. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, a legrosszabb érzés, amit valaha éreztem :( Szerencsére most perpill nem érzek ilyet senki iránt. Nem is nagyon akarok...
2011. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A gyerekemért bármikor képes lennék meghalni.

Férfiért nem...

2011. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Éreztem egyszer régen ilyet nő iránt, át is vert rendesen. Azóta nem is akarok és nem is tudnék annyira szeretni.
2011. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én most is így érzek sajnos. F/21
2011. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Igen, gyermekeimért gondolkodás nélkül bármikor
2011. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Folyton ezt érzem..
2011. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!