Létezik Isten?

Figyelt kérdés
Kérlek, indokoljátok meg a válaszotokat.

2019. jan. 29. 02:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
37%
Ha meg lehetne indokolni, már rég nem lenne kérdőjeles.
2019. jan. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
20%
Nem. Ha lenne nem lenne ilyen sok szar sorsú ember. És például engem is szeretne akkor valaki, de hát nem.. Gonoszak az emberek, ha lenne isten nem lenne ennyi magánytől öncsonkitó ember stb..
2019. jan. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Első kommentelő, most a személyes meggyőződésekre kérdeztem rá, az ember amikor elkezd rendelkezni valamilyen meggyőződéssel a dologról, a maga számára van valami indoklása, hogy miért azt gondolja, amit gondol. Nyilván nincs olyan indoklás, amit mindenki elfogad, ez világos, de a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.
2019. jan. 29. 03:23
 4/51 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek benneteket, hogy semmiképp se vesszünk össze ezen a témán 😀 zavaró tud lenni, amikor valakinek más a meggyőződése, de meghallgatjuk, és érvelünk, ez így a helyes.
2019. jan. 29. 03:26
 5/51 anonim válasza:
30%
Én hiszek a létezésében, de akkor nem értem miért nem vált már meg bennünket. Mennyit kell még szenvednünk?
2019. jan. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
32%
Gyakorlatilag semmi nem utal arra, hogy létezne.
2019. jan. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
28%
Melyik Isten? A keresztény? Az nem.
2019. jan. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim válasza:
36%

Elvileg aki jelenlegi életében szenved, az előző életében rossz dolgokat tett.

Nem tudom, szerintem létezik, nagyon sokszor segített rajtam... N

2019. jan. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
86%

Aki hiszi, hogy van, annak igen.

Aki kér Tőle - és jómaga is tesz érte, hogy kérése teljesüljön, annak segít is.

Aki nem hisz létezésében, annak nincs.

Aki hiszi, hogy van, kér Tőle, de csak a fotelban ülve várja kérése teljesülését, ha van is, nem fog az illető helyett dolgozni. Nagyon helyesen!

2019. jan. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
82%

Én hiszem,h létezik. Rajtam már sokat segített. Emlékszem,pár éve volt egy vetélésem,amin nagyon nehezen tettem túl magam. Azt mondták,legalább fél évet várjunk az újra próbálkozással.

Egy hajnalban álltam a teraszon,közben néztem az eget és magamban beszéltem hozzá. Emlékszem,azt gondoltam,h sosem kértem tőle semmit,tudom,h nem véletlenül mérte rám a terhet,amit fel kell dolgoznom,de ha megérdemlem,akkor ne kelljen fél évet várnom. És még sok mást is mondtam neki magamban. Tudom,túl szépen hangzik,de tényleg így volt,amikor minden gondolatot megfogalmaztam,láttam egy hullócsillagot. Ez októberben volt. Március első napjaiban kiderült,h 2 hónapos terhes vagyok.

Azóta minden nap hálát adok,amiért meghallgatott☺

2019. jan. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!