Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mennyországban jelen van a...

A mennyországban jelen van a szerelem is?

Figyelt kérdés

Mindenki véleményét szívesen olvasom, de főként azok válasza érdekelne, akik hisznek férfi és nő között az őszinte és hűséges egymás iránt érzett szerelemben és persze volt is benne részük!


A kérdés eléggé futurisztikus. A földi szerelmet át lehet vinni a mennyországba? Vagy a halál pillanatában minden földi érzésünk megsemmisül?


2019. febr. 7. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Jézus így válaszolt nekik: „Tévelyegtek, mivel nem ismeritek sem az Írásokat, sem az Isten hatalmát. Mert a feltámadáskor nem nősülnek, férjhez sem mennek, hanem olyanok lesznek, mint az angyalok a mennyben." (Mt 22, 29-30.)

A szerelmet itt keresd!

2019. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Relatív. Mit értesz a szerelem alatt? A ragaszkodásos szerelem amiben a másik felet birtokolni akarod biztos nincs jelen.
2019. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szerelem átalakul szeretetté, ragaszkodássá. Nem vész el.
2019. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

A földi életben is ideiglenes a szerelem.

Szeretet lesz mindenben.

2019. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Az angyalok nemtelenek, és nincsenek Földi érzéseik, és más a rendeltetésük, megbizatásuk, mint nekünk.

ezért is érthetetlen, miért gondolják sokan, hogy a mennybe mennek mert oda támadnak fel.

2019. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják a mennyországban minden szívnek van egy fája, s mikor egy szív szerelmes lesz, dúsan virul minden ága. :)
2019. febr. 7. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hazudott, aki ezt mondta.
2019. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Karena26 ***** válasza:

Persze, van a mennyországban szerelem: Krisztus, mint vőlegény, és Izrael, mint a mennyasszony között!!!

De ez a szerelem már tart, csak még lagzi előtt vagyunk!

2019. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8, Elkaptad a fonalat, ilyen válaszra vágytam!😂😂😂

Én is lagzi előtt vagyok, de még nincs menyasszonyom.

2019. febr. 14. 08:05
 10/10 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem igen.
2019. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!