Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták miért ölnek...

A sátánisták miért ölnek embert ha elvileg nem erőszakosak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el mennyi aberált van itt... normálisan kérdeztem valamit és attól hogy valaki "lassan elmondja" attól még nem a kérdésemre válaszolt😂 mindegy is nem értem miért ilyen sok retardálttól vártam a választ😂
2019. febr. 10. 20:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A sátánizmusnak van egy olyan verziója amikor a sátánnak nevezett lényt azèrt imádják, mert gonosz. Akik ezt választják azoknak minden megvalósitható gonoszság belefér, sőt keresik azt.

Szerencsére ez elég ritka, persze egy is sok ilyenből.

2019. febr. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lux morulus ***** válasza:

"Nem hiszem el mennyi aberált van itt... normálisan kérdeztem valamit és attól hogy valaki "lassan elmondja" attól még nem a kérdésemre válaszolt😂 mindegy is nem értem miért ilyen sok retardálttól vártam a választ😂"


Ezzel a "nyomoronckodással", itt nem sokra mész...,mert jelenleg úgy néz ki, hogy te, erre a kérdésre szeretnéd rángatni a pöcörőd. Ez alapján meg, csak úgy néz ki, hogy te vagy az aberrált.

2019. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A Sátánisták nem ölnek. Sem embert, sem állatot. Pont.
2019. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MessorKing18 ***** válasza:
Ha a sátánisták embereket ölnek barátom mesélj nekem a keresztes háborúkról?
2019. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!