Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták mit gondolnak,...

A sátánisták mit gondolnak, hova kerülnek? A menny gondolom náluk nem játsik, de a pokolba akarnak kerülni? Mit gondolnak, mi van ott?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 19:25
1 2 3
 1/29 Metionin ***** válasza:
70%
A pokolban vannak a legjobb zenék.
2018. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mmint a közhiedelem szerint szenvedés és kárhozat vár ott az emberekre :P van nekik valami saját hitrendszerük, ami alapján a menny a pokol a pokol pedig a menny?
2018. aug. 22. 19:38
 3/29 anonim ***** válasza:
53%

"Szép lesz az élet a halál után,

A Mennyországban Isten vár!

De én választom inkább a Poklot,

Ott találok majd minden barátot!


Hit, remény, szeretet,

Éhenveszett gyerekek!

Hit, remény, szeretet,

Az isteni kegyelet!"

2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes kérdés, feltételezem, hogy a pokolba akarnak kerülni, aztán ki tudja.
2018. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

A sátánisták a sátánban hisznek - és abban, hogy a pokolban egy jobb világot hozott létre, mint ami itt van.

Tudod, kérdező, ők NEM a keresztény istenben bíznak. Tehát nem fogadják el a Biblia leírását sem a pokolról.

2018. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sentettem, de akkor mi alapján gondolják, hogy mi vár a túloldaon? Feltételezem, mivel hisznek a Sátánban, hisznek abban, hogy van halál után “élet”.
2018. aug. 22. 20:36
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Igazából kitalálták maguknak, hogy szerintük a sátán milyen. Ne felejtsd el, hogy a sátán sokkal idősebb hit, mint a kereszténység!


De valójában persze ugyanúgy nem tudnak semmit, mint pl. a keresztények.

2018. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%
Sátán már az első emberpárnak is hazudott. Gondolod, hogy most nem téveszti meg, nem csapja be az embereket? Emberhez méltó életünk majd akkor lesz ha Isten újjáteremt mindent és vele közösségben tölthetjük az örökkévalóságot. Itt ezen az elromlott, betegeskedő Földön csak éldegélhetünk, a kárhozatban (a pokolban) ahová Sátán szeretne jutattni, ott csak szenvedhetünk. Sátán semmivel sem tud jobbat és többet nyújtani, mint Isten, mert ő is csak egy teremtmény, aki egyszer fellázadt és most (is) Isten ellen dolgozik.
2018. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én nem tudok arról, hogy a sátánizmus idősebb hit volna, mivel az egyidtenhit előtt többistenhit volt, ill ateista vallások.


Utolsó, nem hittérítést kértem, ez pusztán egy kívámcsiságon alapuló elméleti jellegű kérdés.

2018. aug. 23. 09:48
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést kérek "kedves" kérdező!

Remélem nem okoztam maradandó károkat a lelkivilágodban a válaszommal, semmi ilyen nem volt szándékomban.

Szép napot kívánok!

2018. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!