Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanui körében tiltott...

A Jehova Tanui körében tiltott dolog az állatok tartása és szeretete?

Figyelt kérdés

Egyik rokonunk immár 2 évtizede csatlakozott a valláshoz, korábban neki is volt kutyája. Nekünk régóta vannak kutyáink, most egy új kiskutya került hozzánk és a minap találkoztak vele először (apa és lánya), de nagyon ellenségesen viselkedtek vele, szinte rögtön távoztak tőlünk, meg se simogatták, nem is beszéltek hozzá, mint ahogy azt egy normális ember tenné. Tudták, hogy lett egy kiskutyánk, csak valószínűleg az nem tetszet nekik, hogy bent van, de egy kölyköt még nem enged ki az ember állandóan.

Nem ugatott rájuk, csak oda akart menni szagolgatni, hiszen neki is újak voltak.

Ez a vallás tanításai miatt van vagy csak szimplán gyökerek?



2019. febr. 15. 12:44
1 2
 11/14 Rachel Warner ***** válasza:
Oké,hogy kiskutyáról van szó,de más emberek -főleg új- kutyájától én is szoktak tartani. Nekünk is az egyik kutyánk kicsit bolondabb természetű,tőle néha tartok is,mert kiszámíthatatlan. Lehet,hogy náluk is csak ennyi volt a gond.
2019. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kutyák nagyon jó emberismerők! Olyan érzékük van, amivel képesek felismerni, hogy kinek jó, és kinek rossz a szándéka a gazdijával. Én ezt saját tapasztalatból mondom. Tapasztaltam ilyet, és az illető félelemben volt a lelepleződés miatt. Persze ezt csak később értettem meg, pedig elég nyilvánvaló is lehetett volna, hogy a kutyusok szét akarják szedni a kennelt. Az illető pedig reszketett. Később kiderült, hogy teljesen átvert, mindenben ez az illető.

Sajnálom, hogy nem a kutyáimnak hittem akkor!

2019. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lilla64 ***** válasza:
Nem tiltott.A rokonaid valami egyéb elől menekültek nem a kutyától
2019. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
9-esnek igaza van
2020. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!