Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez fair dolog Jehova tanúitól?...

Roxy333 kérdése:

Ez fair dolog Jehova tanúitól? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Több Jehova tanújától olvastam,hogy akinek nem volt lehetősége hallani Jehova királyságáról,annak van esélye feltámadni. De akkor miért hirdetik,hiszen ha senki nem hallaná,akkor mindenki feltámadna,nem? Így gyakorlatilag velünk szúrnak ki ezzel. A kérdés nem provokáció,sokkal inkább vicc,már gondoltam arra is,hogy talán humor kategóriába való,de erre muszáj volt rákérdeznem. :D

2016. júl. 21. 18:56
 1/8 anonim válasza:
Ez más vallásban is hasonlóan van. Csak ne legyél Jehova tanúja :D
2016. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze,a Jehova tanúi csak azért merültek fel,mert ők hangoztatják a legbuzgóbban mindenütt,hogy KELL hirdetniük,mert számon lesz rajtuk kérve. Na de mi,ha a hallgatásukkal menekülhetnének meg igazából az emberek? (ez most csak költői kérdés volt) :)

Áh,eszembe sem jutott,hogy az legyek :D

2016. júl. 21. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"velünk szúrnak ki"


Mi nem szúrunk ki veled, a választás lehetőségét kapod Istentől, ha nem jól döntesz, magaddal szúrsz ki.


Noé ugyan ezt tette, figyelmeztette az embereket amíg a Bárka épült, az utolsó pillanatig amíg be nem csukta a Teremtő az ajtót bárki bemehetett volna.

Az emberek úgy döntöttek, hogy nem hiszik el amit Noé mond és nem is mennek be a bárkába ép ezért.

Sajnálatos

2016. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ez a kretén azt hiszi, hogy isten munkáját végzi...:D Csak azt nem értem minek etetitek a trollt.
2016. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" "velünk szúrnak ki"


Mi nem szúrunk ki veled, a választás lehetőségét kapod Istentől, ha nem jól döntesz, magaddal szúrsz ki.


Noé ugyan ezt tette, figyelmeztette az embereket amíg a Bárka épült, az utolsó pillanatig amíg be nem csukta a Teremtő az ajtót bárki bemehetett volna.

Az emberek úgy döntöttek, hogy nem hiszik el amit Noé mond és nem is mennek be a bárkába ép ezért.

Sajnálatos"


Kedves ismeretlen, Nóéval esetével párhuzamot húzni, egy nagyon merész és buta cselekedet, ég és föld a különbség az között, hogy Isten saját maga kommunikálván Nóéval különböző feladatokkal látta el, és az között, hogy egy sokak által folyamatosan labilis, és indentitását nem találó neoprotestáns felekezet, a saját dogmatikus elképzeléseit úgy érzi, hogy az igazságot szolgálja.

2016. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es: Igen,troll vagyok,elismerem,de az elszomorít,hogy előtted a tanú mégis teljesen komolyan vett. A tanútól kérdezném,hogy mielőtt másolja az aktuális Őrtorony magyarázatot,azért a kérdést is elolvassa előtte,vagy az smafu? :)
2016. júl. 22. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: Én a 27-es tanúról beszéltem...:D
2016. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,én is rá értettem :D
2016. júl. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!