Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista lányok ti miben...

Sátánista lányok ti miben hisztek?

Figyelt kérdés

Ki számotokra a Sátán?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Őszintén érdekel.


2019. febr. 15. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Emlékszel még a Dragon ball mesére? Abban volt ifjú sátán karakter, suli után mindig néztem.

Más sátán nem létezik! :)

2019. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Kedves első válaszoló: köszönöm szépen a válaszodat!

Az jó erről nem tudtam.

2019. febr. 15. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

nem vagyok sátánista.


Meggyőződésem, hogy létezik ez a hatalmas, szépséges, erős teremtmény, a rossz útra tért, tevékeny, intelligens angyal, aki Isten és családja ellensége lett.

Tudását kizárólag ellenséges célokra használja. A Biblia embergyilkosként ír róla.


Olyan erős befolyása volt/van, hogy a mennyei angyalsereg egyharmadát elhitette és a maga oldalára állította.


Sorsa már eldőlt, elpusztul ő is, az angyalai is, és az őket követő emberek is. Ez utóbbiakat sajnálom igazán... Isten nálam nemesebb lelkű és gondolom nagyon sokat bánkódott a bukott angyalai miatt is.


Istennel és Sátánnal is lehet személyes kapcsolatunk hit által.

Akiben bízunk, akihez fordulunk, a lelkünk összekapcsolódik.

Isten mindig tiszta, becsületes módon keresi az ebmert, míg Sátán a Hazugságok Atyja... megtévesztéssel és csalárdsággal, ajándékokkal keresi az embert.


Isten nem hagy minket védtelenül egy ilyen ellenséges sereggel szemben, de magunkban kevesek lennénk megállni, mert óriási szellemi hatalma van.


Isten a legnagyobb :)

2019. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 jdfGabrella ***** válasza:
69%
A Satan aki megteremtette a betegségeket és az összes többi rossz dolgot.
2019. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sátán az az arc, akit tényleges, komoly feladat lesz a legfelsőbb jóval kapcsolatos aha-élményig elvinni. Szerencsére nemsoká elegen leszünk ehhez.
2019. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lux morulus ***** válasza:
53%
Akkor ti, most mind Sátánista lányoknvagytok, ugye?
2019. febr. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sátánista, de tizenévesen érdekelt a téma. A Lavey féle sátánizmus érdekelt, ami nem egyenlő a Bibliai sátán imádásával. Azokat "ördögimádónak" hívták azt hiszem.

Aztán idővel, nem értettem egyet Laveyal sem, mivel(szerintem) egy nagyon énközpontú, önző ember típusát fogalmazza meg. Én meg nem vagyok olyan.

2019. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Sátánista lány vagyok.

Számomra a Sátán egy szimbólum, olyan értékeket képvisel, mint a szkepticizmus, individualitás, autoriter hatalom elutasítása, az élet élvezeteinek befogadása. LaVey-i sátánistaként nem hiszek egy tényleges ördögben, sem pedig bármilyen természetfeletti dologban.

2019. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%

Sátánista lány vagyok


Egyszerűen én undorom az “isten”hívőktől. Szó szerint anti-keresztény vagyok. A Sátán és a Démonok gondolata viszont már nagyon korán bennem volt. Mivel sok féle Sátánizmus van, sok nézőpont is, és én ezeket vallom: 1. hogy nincs isten, nincs isteni ellenség, a bibliai Sátánt nem ismerem el

2. nem hiszek a halál utáni életben

3. nem egy felsőbb erőtől kérek valamit. az imádkozás számomra egyenlő annyival mintha a macskámnak tanítanám a szorzótáblát.

4. Sátán szeret és elfogad addig amíg tisztelettel fordulsz felé, és méltósággal beszélsz vele. Én többször álmodtam vele és nekem ezeket mondta, valamint hogy az ellenségeim kegyetlenül elpusztítja.

2019. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó, így a "sátán" a te "isteneddé" vált. Én nem hiszek úgy istenben, aki egy személy, képes teremteni és elpusztítani, képes szeretni, vagy gyűlölni. (ezek csak példák) Én mindenki véleményét tiszteletben tartom, a sátánistáktól a muszlim vallásúakig. Azonban én azoktól az emberektől tudok undorodni, akik nem képesek elfogadni a másik hitét. Utolsó, ne undorodj a keresztény vallást gyakoroló emberektől, ugyanis nekik ez egy olyan fontos dolog, mint neked a sátán hited. Bár nekem nagyon ellenszenves az, ha egy ember csatlakozik egy már "kitalált" valláshoz félretéve teljes saját véleményét. Viszont aki így dönt, az nyugodtan döntsön így, ő dolga, ő hite. Valamiben kell hinnünk, mert az emberi természet legnagyobb ellensége a bizonytalanság. Valahogy meg kell magyarázni a halált, ki így ki úgy valaki meg teljesen sajátos módon teszi azt, én azt mondom, mindenkinek igaza van, de senkinek sincs. És tudom, hogy a kérdésre nem sok hasznos választ adtam, de ez már sokkal inkább egy érdekes vitázás a vallásokról és a hitről, mint válaszok. köszönöm, további kellemes 2019et! :)
2019. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!