Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Találokztatok már hasonlóval?

Találokztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés
Viztől és Szent Szellemtől újjászületett hivő vagyok. Pár éve már, hogy amikor elkezdek imádkozni vagy gyülekezetbe járni, rettenetesen fáj mindenem. Az egész testem. Erőtlen és kába leszek. Az egész testem mintha egy lávafolyam öntené el. Még gondolgozni sem vagyok képes. SMintha szúrkálnák a felenemet, gerincemet és ki akarnák szorítani belőlem a életet. Találkoztatok már hasonlóval?

2019. febr. 18. 11:47
1 2
 11/18 Lux morulus ***** válasza:
65%

Hát kérdező, ilyenkor szokták azt mondani finoman, hogy "akkor maradj úgy". A válaszaid kimerítik a reakciós vallássérült fogalmát.

Őszinte választ kaptál, és a te válaszod lekezelő, arogáns volt.


Tükör barátom...tükör!

2019. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Már minden hülyének lehet saját gyülekezete? Azt hittem legalább valami teológiai előképzettség kell hozzá, hogy ne a gyakorin kelljen rákérdezni hülyeségeikre.
2019. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lux én nem tudok neked tükröt adni. Otthon csak egy van. De vannak erre tükröt áruló boltok. Ilyen bölcsességeket amúgy én is tudok osztani.... figyelj: önismeret barátom önismeret.
2019. febr. 19. 13:11
 14/18 A kérdező kommentje:

12.

Ne idegeskedj felebarátom. Nincs a a szivemben feléd harag. Te is dobd ki és könnyebb lesz neked is. Az életed kudarcaièrt ne másokat okolj. Én sem ezt teszem hanem keresem a megoldást.

2019. febr. 19. 13:14
 15/18 Kései Sirató ***** válasza:
25%

Nem jó helyen vagy, az áéltalad látogatott gyülekezetben nem ISten az Úr, hanem a Gonosz.


Kezdd el olvasni a Bibliát és meg fogod látni, hogy a tanítás nem egyezik a Bibliával.


A Bibliát és Jézust követő közösségekben ha 2-en, vagy 3-an összegyűlnek, és imádkoznak, onnan az Ördög menekül. Az Úr nem engedi, hogy gyötörjön.


Összegzésképpen: nagyon gyorsan gyere el onnan, mielőtt még valami nagyobb bajod esne!


Mellékesen azért orvoshoz is elmennék a helyedben és csináltatnék egy vérképet.

2019. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lux morulus ***** válasza:
65%

Kérdező.


Még annyi sem ment, hogy értelmezd az írásom. :) Gratula.:)

2019. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Lux az a baj,hogy sikerült. De nem mindenki rendelkezik humorral helyesbitek...

Ironikus humorral.....😁😂. Grat

2019. febr. 19. 17:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom szabadító imát próbáltál már mondani magadért. A közösségedben imádkoztak már azért hogy ez múljon el?

Ha újjászületett vagy akkor gondolom szoktak a közösségedben szabadításokat végezni.

Az életedben lehet olyan bűn, kötelék, átok vagy akár tárgy ami miatt a gonosznak hatalma van feletted?


Én egyszer spontán szabadultam ami azt hiszem annak volt köszönhető hogy napi szinten sokat imádkoztam. Szerintem ha kitartasz akkor vagy szabadulni fogsz Te is vagy meg fogod kapni Istentől az ismeretet hogy mi szükséges a szabaduláshoz.

Tarts ki, Istenhez képest a sátán egy senki.

2019. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!