Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki Jézus Krisztus menyasszonya...

Ki Jézus Krisztus menyasszonya? A teljes kereszténység? Esetleg csak 144 ezer felkent? Kik a meghívottak? Ki az a nagy sokaság, aki még részt vesz rajta?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyház a menyasszony. Kérdés, hogy ki tartozik az egyházhoz.
2019. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

A meghívottak, a 144000, Ők Krisztus "menyasszonya"


A nagy sokaság, akik túlélik Armageddont a Földön.


A teljes "kereszténység" nem lehet, mert ítélet, büntetés alatt lesznek, amit a jelenések könyve határozottan közöl.A Politikai hatalmak fogják Isten akaratát végre hajtani, mikor a vallások ellen fordulnak.

Azt tudni kell, hogy a "Keresztény" kifejezést, azok is használják, vagy azokra is alkalmazzák, akik nem élnek keresztény életet, csak bele keresztelték egy vallásba.


amikor azt írja, hogy a nagy szajha, vagy is a magukat Isten egyházának nevezettek, részeg a szentek vérétől, ebből jól látható, hogy kik azok akik Isten nevében emberek milliói haltak meg a háború oltárán, mivel belekeveredtek a világba.

Valamint a "menyasszony, és vőlegény hangja nem hallatszik benne többé" utalásból azokra az épületekre vonatkozik, amiket ezekre a célokra használtak a vallások.

2019. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy az apácákra mondják: Jézus menyasszonyai.
2019. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen az Egyház Krisztus menyasszonya, ez teljesen világosan és egyértelműen látszik Pál apostol leveléből, amikor a férj és feleség kapcsolatáról beszél.
2019. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező,


Érdemes lenne kiírni a kérdésben, hogy a jehovista-őrtornyos, vagy a bibliai, keresztény válasz érdekel?


A kettő között nagy különbség van!

2019. márc. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

"A teljes "kereszténység" nem lehet, mert ítélet, büntetés alatt lesznek"

A többi apostol meg határozottan írja, hogy aki hisz elkerüli az ítéletet. Felesleges a nehezen értelmezhető Jelenések igéivel operálni. Ez tipikus szektás dolog. Az adventisták is ezzel tartják félelemben a tagjaikat

2019. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
A hívők összessége, a szellemi egyház Krisztus menyasszonya
2019. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Írja a Biblia, hogy a hívők összessége.
2019. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, még ha képletesen értendő akkor is, hogy egész intézmény lehet menyasszony? Valahogy ebből nekem az következik hogy a házasság sem a nemekről szólna...

A kérdésre nem tudom a választ, talán mert nem kaptam meghívót, de nem gondolom hogy ezek konkrét számok vagy személyek vagy akár valamelyik vallási irányzat lenne.

2019. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rachel Warner ***** válasza:
Nem vagyok hívő,de ha logikusan nézem,akkor az egész kereszténységnek annak kéne lennie,mivel elvileg isten nem személyválogató. Ha nem minden hívő Jézus "menyasszonya" az olyan,mintha azt mondanád,hogy nem minden hívő Isten gyermeke. Akkor ha csak a kiválasztottak a menyasszonyok és gyermekek,akkor a többiek kik? A bejárónői? Ha isten nem személyválogató,akkor ebbe nem fér bele,hogy alapít egy privát elit klubbot a hívők kis részéből,a többi meg csicskulhat körülöttük. Szimpla logika.
2019. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!