Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kamikaze az Isten képmásai...

Kamikaze az Isten képmásai című szám vallási szempontból mit gondoltok erről a zenéről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 21. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a rap zene nagy rajongója, pláne akkor, ha ennyire keresztényellenes.
2019. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem nem tudtam.
2019. márc. 21. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kamikaze az Isten képmásai című szám vallási szempontból mit gondoltok erről a zenéről?"


Kb. mintha Dawkins mondta volna tollba nekik a baromságait

2019. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2019. márc. 21. 11:48
 5/5 Mansour ***** válasza:

Hát, elég gagyi, már bocs, de ebben a műfajban is lehetne jót csinálni...

Ha tartalmilag nézzük: van benne egy-két jó gondolat, meg rengeteg lapos közhely. De amit mondani akar, abban végül is nagyrészt igaza van.

Vallási szempontból: hát... azt értem, hogy miért tartják keresztényellenesnek, szándéka szerint valószínűleg az is, de a bírálat, amit kimond, attól még jogos...

Keresztényeknek meg azt javaslom, hogy tessék ennél jobb rappet csinálni, amiben cáfoljátok ezeket a gondolatokat és eszmeiséget!

2019. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!