Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a muszlimokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Található egy-két "dolog" a vallásukban, amit a mi kultúránkban, vallásunkban ( értem ez alatt a keresztény vallást) nagyon nehéz elfogadni. Ez a vallás tulajdonképpen egy életfelfogás, életmód, életvitel, nem pusztán vallás. Személyes tapasztalataim vannak ( sajnos). Ettől függetlenül én pl. nem utálom őket, de nem is tudok azonosulni az életfelogásukkal.
2019. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rachel Warner ***** válasza:
41%
Volt itt egy kérdező (talán te),aki azon erősködött,hogy a nőknek burkiniben kellene strandolni,mert szegény ártatlan (sicc) férfiakat még egy kibontott haj is beindít. Ezért. Sokan nem tolerálják,ha rájuk akarnak erőltetni valamit,ami távol áll tőlük,nevezetesen én sem. Meg a kultúra is tőlünk teljesen idegen és gondolom te sem örülnél,ha valaki bemenne a te házadba,lefektetné a szabályokat,mit hogy csinálj és még neked kéne alkalmazkodnod hozzá a saját házadban.
2019. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem utálok senkit, de nem tartom jónak, ha nekünk kell a kultúránkat igazítani másokéhoz. Példa erre Németország, ahol az iskolákból minden keresztet le kellett venni, vagy már hivatalosan sok helyen karácsony sincs.

Ha a muszlimok idejönnek, akkor integrálódjanak a többségi társadalomba. Ne pedig fordítva történjen, ahogy történik jelenleg is.

2019. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert működik a propaganda. Én muszlim többségű országban élek, karácsonykor mégis mindent kidekorálnak teljes karácsonyi dekorációval (és nem ez az egyetlen ilyen muszlim ország), és mégsem látok itt senkit attól rettegni, hogy a keresztények elfoglalják a kultúránkat, egészen egyszerűen mert nincsen ilyen retorika a kormányzat részéről.
2019. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rachel Warner ***** válasza:
51%

#4


Ott talán nem,de én fentebb konkrét példát hoztam,hogy egy muszlim egy a kultúránktól idegen dolgot akart ránk erőltetni. És ha már valaki abba beleszólna,hogy milyen fürdőruhát viselj,az mibe nem szégyell? Az ilyennek létezik egyáltalán határ?

2019. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alex Fly ***** válasza:
38%

Én speciel nem utálom őket.

Sokan viszont egyszerűen azért, mert idegenek és félnek az ismeretlentől.

Főleg ha a propaganda erre még rá is játszik és a másságból ellenséget kreálnak...

2019. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem a muszlimokat utálja senki igazából, hanem az arabokat. Ugyanis nem az iszlám miatt ilyen agresszívak, hanem a rossz vérmérsékletük miatt(láthatjuk nyugaton hogy a muzulmán meg a vallástalan bevándorlók kb ugyanazt a szintet ütik meg). Arról nem is beszélve hogy amikor ahmed nőket erőszakol Frankfurtban az igencsak ellenkezik a puritán iszlám törvényekkel. Az iszlám az ami miatt egyáltalán a közel-kelet évszázadokig egy viszonylag kultúrált közeg volt. Mohamed előtt az arab törzseknél például szokás volt az újszülött lányokat a homokba ásni.
2019. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert jelenleg iszlámellenes kormánypropaganda megy Magyarországon szavazatszerzés és egyéb politikai okokból. Az átlag magyar ember nem ismeri az iszlám vallást, nincs személyes tapasztalata muszlimokkal ezért hajlamos elhinni az uszító propagandát. Ez történt 70 éve is csak akkor muszlimok helyett zsidók ellen irányult a gyűlöletkampány.



"Ott talán nem,de én fentebb konkrét példát hoztam,hogy egy muszlim egy a kultúránktól idegen dolgot akart ránk erőltetni. És ha már valaki abba beleszólna,hogy milyen fürdőruhát viselj,az mibe nem szégyell? Az ilyennek létezik egyáltalán határ?"


Rád akarta húzni a burkinit? Na persze :) Kamuindok hogy gyűlölködj.

2019. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rachel Warner ***** válasza:
Mielőtt kamunak nevezel valamit,legalább szó szerint idézd,mert csúnyán fel lehes ám sülni,ha olyasmiről akarsz hazudozni,aminek lazán utána lehet nézni. Idézd nekem,hol írtam,hogy rám akarta húzni? Sehol? Nahát,nem is értem. A gyengék kedvéért mégegyszer: volt egy KÉRDÉS,ami arról szólt,hogy nekünk hogyan kellene strandra járnunk. Még csak megmondani sincs joga senkinek,hogy a másik mit vegyen fel. Ahogy a keresztényeknek sem kell tettlegességig elmenniük,hogy rájuk süssék,hogy erőszakosak,úgy egy muszlimnak is elég csak terjeszteni a hülyeségeit,nem kell hozzá szó szerint nekimennie a másiknak. Na,kíváncsi vagyok,hogy miután lealacsonyodtam elemi szintre,hogy felfoghasd,amit írtam,ezúttal mit fogsz kiforgatni.
2019. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Bizonyításképpen mutasd meg nekünk azt a kérdést ami arról szólt hogy muszlimok bármit rád akartak erőltetni itt Magyarországon. Ha nem teszed, marad az hogy csak egy kamuindok hogy gyűlölködj.
2019. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!