Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a muszlimokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki - anélkül, hogy hívnád - beköltözik a házadba, és ő akarja megszabni, hogyan élj, hogyan gondolkozz, milyen színű legyen a hálószobád, őt semmilyen körülmények között nem utálhatod, mert te egy felvilágosult liberális értelmiségi vagy.
2019. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
N
2019. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem tudom más miért utálja őket,de azt eltudom mondani én miért utálom őket.Minden "fehér" embert egy kalap alá vesznek köszönhetően főleg az Angoloknak és a Franciáknak a gyarmatosítási mániájuk miatt.Ezért ha fehér vagy gyűlölnek,nem tudsz ez ellen semmit tenni.Ha odamész az ő törvényük érvényesül a te neved kuss vagy megdöglessz.Ha idejönnek külön törvények születnek azon nyomban a védelmükre .Mohamed(biztos nem így írják a nevét sry)próféta olyan szemellenzőt rakott rájuk,hogy nincs az az ember aki ész érvekkel meg tudná velük értetni a zsidók nem a rabszolgájuknak születnek...Münchenben dolgozok és amit itt tapasztalok az katasztrófa.Szoktak hozzám is beosztani belőlük ,3 ember tudja elvégezni az amúgy egy emberes munkát,eleve több bérrel veszik őket fel mint a 10 éve itt dolgozót és 2 hónapnál még egy sem húzta tovább.Na ezért nem csak én utálom őket.
2019. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!