Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel magyarázzák azt a...

Mivel magyarázzák azt a vallásos emberek, ha valakinek nincsen nő az életében?

Figyelt kérdés
Valami miatt úgy alakul az élete, ennek sok oka lehet. Nem ezt a sorsot szánta neki Isten, hogy megtapasztalja, milyen nőkkel lenni?
2019. ápr. 12. 17:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És ha nem ezt szánta, akkor vajon miért nem?
2019. ápr. 12. 17:15
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet homoszexualitás is a háttérben. Sok katolikus papnál is ez a helyzet.
2019. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem katolikus papokról van szó, és nem is homoszexuális emberekről.
2019. ápr. 12. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
A vallásnak nincs sok köze ahhoz, ha valakinek nem megy az ismerkedés.
2019. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki arra hivatott, hogy családos ember legyen. Például Pál apostolnak sem volt családja, neki az Úr dolgaira volt gondja, így van ezzel sok pap is.
2019. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4 opció lehet.

- Ronda

- Beteg

- Nincs választék

- A fenti három kombinációja.


Én a ronda és beteg vagyok. Te?

2019. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 KZitus ***** válasza:
41%

Szia

Sajnos egyre gyakoribb az a jelenség amiről írsz, nem csak a férfiak körében. Sok nő is él magányosan.

De éppen te is utalsz az egyik fontos okra, miért alakulhat ez így az ember életében. Hiszen ezt írod:"Valami miatt úgy alakul az élete, ennek sok oka lehet." Ahány ember, szinte annyi féle oka van annak, hogy így alakult az élete.

Egy másik okról, és saját magáról, és a házasságról ír Pál apostol a 1Korintusz 7 fejezetében. Érdekesen magyarázza azt is ha az ember egyedül marad, és azt is, miért jó ha megházasodik. Beszél az előnyeiről és a hátrányáról is.

2019. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

A fiatalok gyakran csak szexet akarnak, nem házasságot. Isten azt akarja, hogy ne legyen házasságon kívül szex. Azok, akik egyetemre járnak, kitolják a házasság idejét. Csodálod, hogy Isten nem asszisztál?


Nincsen nékem száz hold földem.

Nincsen nékem nagy házam.

Apró gyermek létemre már térdig jártam a sárban.


(2x)

A nagy lányok rám se néztek,

Azt mondták, hogy nőljek még!

Végűl mire legény lettem,

férjhez ment a huncut nép.


Azóta sincs házam, földem

sosem leszek gazdag már.

Azt se mondom, hogy a lányok

álmodozva néznek rám!


(2x)

Nem is kell, hogy szeressenek

elég nékem egy asszony!

És ez az egy csak Te lehetsz!

Drága kincsem, Galambom.

2019. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
6-os, igen, én is érintett vagyok ebben sajnos. Ha nagyon leegyszerűsítve nézzük az általad felvázoltak alapján, akkor nálam a kettes és a hármas keveréke van, az előbbiből származik az utóbbi. A kinézetemet átlagosnak tekintem.
2019. ápr. 13. 10:07
 10/16 Rachel Warner ***** válasza:
Miért kéne a vallásos embereknek megmagyarázni,hogy neked miért nincs nőd? Egyrészt ők csak hisznek egy istenben,nem pedig ők maguk az isten,hogy ennyire ismerniük kellene a körülményeidet. Másrészt valaki más miatt senki nem fog magyarázkodni,ha van egy kis méltósága. Harmadrészt a vallás sem garantál bekeresztelkedés után a nőknek sem filantrópokat,keressek magának,aki akar,de ha csak hátradől a kis szobájában és várja,hogy isten majd az ölébe ültet egy jó nőt,akkor ne csodálkozzon. Ha meg keresel,de nem találsz,akkor vagy keresed tovább szakadatlanul,vagy beletörődsz.
2019. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!