Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek mit jelent Krisztus...

KZitus kérdése:

Kinek mit jelent Krisztus halála? , váltsága?

Figyelt kérdés

most sokan foglalkoznak(gondolkoznak) Krisztus hatalmas tettéről, áldozatáról, irántunk mutatott szeretetéről. Én is.

Kit, mennyire érint ez meg?



2019. ápr. 17. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Vidiripi


Igen az Őrtorony féle emlékünnep! Ahol megszámolják hogy hányan vannak és statisztikai adatot csinálnak belőle, majd pedig lehet mutogatni, hogy mennyien voltak!

2019. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

"Ha nem tudol semmi értelmeset írni a kérdésre, miért rontod a tudatlanságoddal a hangulatot egy ilyen fontos kérdésben?"


AZ NEKED NEM ÉRTELMES TE ŐRTORONY ZOMBI, HOGY TEDD LE AZ ŐRTORNYOT ÉS OLVASD A BIBLIÁT EGYEDÜL???? Meg is érdemled azt, ahol vagy.

2019. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12-es

Másodszor is ugyan azt teszed! Semmit sem jelent neked Krisztus halála? Ha mégis, de nem akarod leírni, én megértem :-) Vajon a Teremtő is? Legyen kegyes hozzád!

2019. ápr. 18. 20:17
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi rosszat írtam, miért ennyire le lett pontozva #1 hozzászólásom? Az volt a baj, hogy a kérdésre válaszoltam, vagy az, hogy nem olyan választ írtam, amit néhányan akartak volna látni?


Egyébként érdemes lenne itt néhány nagy-"kereszténynek" elgondolkodni, hogy mennyire keresztényi dolog aljas módon egyből a kérdezőre rontani ilyen stílusban, függetlenül attól, hogy mi célból tette ki a kérdést. Nem lehet, hogy egyszerűen csak érdekli?

2019. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy az örökérvényű dolgokkal kell foglalkozni és nem a múlandóval.

Ebben a világban minden múlandó. Minden földből van és minden azzá fog válni. Jézus úgy mondta, hogy megeszi a rozsda meg a moly.

Ami örök az a lelkek és Isten. Amit mással teszel, az olyan mint ha magaddal tennéd, vagy Istennel, vagy Jézussal.

Meg kell teremteni saját mennyországunkat, azáltal hogy kivívjuk magunknak Isten szeretetét. Megszerezve ezzel az örök boldogságot.

2019. ápr. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

1-e, 14-es

Köszönöm, hogy leírtad őszintén, hogyan érzel, mit gondolsz Krisztusról. Bárcsak mások is inkább erről írtak volna, hiszen tényleg mások nézete(érzései) érdekel Krisztussal kapcsolatosan. De látod mennyire lehangoló az emberek értékelése.

2019. ápr. 19. 08:55
 17/18 A kérdező kommentje:

15-ös

Köszönöm :-)

2019. ápr. 19. 08:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Megváltás a bűneinktől.
2019. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!