Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos szülük mit szólnatok...

Vallásos szülük mit szólnatok terhes lenne lányatok házasság kívül?

Figyelt kérdés
Bárkivel megeshet hogy szexel házasság kívül mèg ha vallásos is.
2019. ápr. 24. 15:34
 1/8 lilla64 ***** válasza:
55%

Én elfogadnám és segiteném,semmi esetre se tenném az utcára.

Hogy szexelnek házasségon kivűl az ma már nyilt titok.Az idősebbek hiába mondják,hogy "de a mí időnkbe ilyen nem volt",mert volt akkor is.Csak akkor titokban intézték,most meg nyiltan

2019. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
30%

Ez hülyeség hogy aki vallásos az nem szexel a házasságig!

Nekem pont hogy azt mondta az anyám hogy ne menjek hozzá senkihez úgy, mert előtte meg kell ismerni mindenhogy.

Pedig vallásos család vagyunk.

Nekem nincs is olyan vallásos ismerősöm aki a házasságig várna a szex-el

2019. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen mindegy, hogy mit szólnánk, ha már terhes? Meg-nem történté nem lehet tenni, bármit is szólunk. Megpróbálnék segíteni, ahogy tudok.

Bár még nem vagyok szülő.

2019. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az életéért Ő felel Isten előtt.
2019. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi már beszélgettünk erről. Én elmondtam, hogy miért jó dolog házasságon belül élni szexuális életet, tudja mit jelent az abortusz, tudja mi az a nemi betegség, szóval az infót átadtam. Tudja, hogy a szüzességet nem elveszíteni kell, hanem odaajándékozni, mert az bizony kicsit, ha az ember nem egy átjáróház. Tudja, hogy nem a szexre kell alapozni egy kapcsolatot, mert az egy ingatag alap, és azt is tudja, hogy vannak olyan pillanatok, amikor a vágy felülír bármilyen jótanácsot.

De a kérdésre visszatérve: semmi rossz nem történne. Megszülné az unokámat és felnevelné, én pedig segítenék.

2019. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szülő, de szívesen lennék nagyapa.
2019. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szomorú lennék és legfőképp sajnálnám. Elsősorban nem azért, mert volt házasságon kívüli kapcsolata (emiatt is szomorú lennék), de főleg azért, mert teljesebb, boldogabb életet kívántam volna neki. Jobb eset, ha már nagykorú és stabil párkapcsolatba történik ilyen, mert akkor van esély, hogy még boldog lehet.

Nem vagyok szülő egyébként, de így látom.

2019. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rachel Warner ***** válasza:
100%
Anyósoméknál volt ilyen,ők is vallásosak (katolikusok) és a szülei is azok voltak és anyósom az első fiával házasságon kívül lett terhes asszem 21 évesen. Nem történt semmi,összeházasodtak születése előtt.
2019. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!