Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy párkapcsolatban élő...

Ha egy párkapcsolatban élő biszexuális nő nőkre vadászik netes társkeresőkön édeshármashoz, az bűn?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 16:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez a szexőrült fogalom alapvetően egy ökörség.


18as én inkább a vallásos kötelékek lelki-szellemi hatásairól beszélek. A vallásos éveim miatt villog a "damage: 99%" felirat a képzeletbeli műszerfalamon, így aztán motivált vagyok a vallásos lelkület gáncsolásában.

Egyébként én nem reklámoztam soha a saját "perverzióimat" és nem is áll szándékomban, az meg furcsa hogy egyből az állat meg rokon szexszel jössz

2019. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
55%
Ha pároddal egyetértésben történik, akkor nyugodtan. Ez nem bűn, teljesen emberi dolog. Hármótokon kívül nincs is köze hozzá senkinek.
2019. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Avagy nem tudjátok-é, hogy igazságtalanok nem örökölhetik Istennek országát? Ne tévelyegjetek; se paráznák, se bálványimádók, se házasságtörők, se pulyák, se férfiszeplősítők,Se lopók, se telhetetlenek, se részegesek, se szidalmazók, se ragadozók nem örökölhetik Isten országát."


Imádok elemezni, Magyarországban %-ban:

paráznák: 70%

bálványimádók: 30% (amennyi csajt ismertem egytől egyig ment a buddha szobor, csingilingi reiki, arannyal futtatott gyertya, stb. egyik sem volt vallásos, de a bálványt azt nyomta)

házasságtörők: 50% (minden ember ide sorolható aki megházasodott, majdnem mind megcsalta párját, közöttük a nővérem is)

pulya: 5% nemcsak homi hanem pedofil is a pulya serdülőt is jelent. Tehát papok nagy része is.

férfiszeplősítők: 5% de ki tudja mennyi homi van

lopó: 20% az emberek ötöde biztos csalezlopez

telhetetlen: 80% majdnem mindenki mindent magának akar

részeges: 30% a magyarok nagy része alkoholista

szidalmazó: 90% csak ki kell menni a forgalomba letekert kocsiablakkal


Meg lehet nyugodni, az átfedésekkel együtt kb. a most élő magyarok közül talán 5-6 ember felel meg ennek.

2019. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Amennyiben a párod nem tud fóla,nem éltek nyílt kapcsolatban. Akkor ez megcsalás.


A hit szerint már az is bűn ha házasságon kívül szexelsz nem hogy biszexuális vagy.


Ülj le a pároddal és beszéld meg vele a vágyaid. Ha nektek belefér egy édeshármast össze hozhattok. Ám! Szerintem az régen rossz ha egy párkapcsolatban másra vágysz... Partnert keresel. Fantáziálni nem bűn. De szerintem rendkívül alattomos dolog megcsalni a párunk.


Én biszexuális lány vagyok. Sose csallnám meg a párom. Mindig nyíltan kezeltem a határaim, szexuálisom. Elmondtam én mit akarok ettől a kapcsolattól mit fogadok el és mit nem. Személy szerint mindigis hűséges voltam az összes páromhoz. Szerintem fontos hogy egy párkapcsolatban már az elején tisztázzuk a vágyaink hogy az akkori csak randi partnerünk eltudja dönteni neki ez rendben van-e.



Függetlenül attól hogy heteró-e a pár vagy nem szerintem igenis fontoz SŐT! Kötelező dolognak kéne lennie nyíltan beszélni a szexről. Hisz az intimitás minden ember része. A kapcsolatoké is. És a kommunikáció ezen sokat segít.



Ui.: Ne ítélkezzen senki a homoszexuális hajlamú emberekről. Teljesen normálisak vagyunk és némelyikünkről meg sem mondanád hogy azok vagyunk akik. Mi se ítéljük el a heterókat ti se itéljetek el minket.

2019. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!