Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Jehova tanúi egy hivatalosa...

Ha Jehova tanúi egy hivatalosan államilag eismert egyházba tartoznak, akkor mondhatjuk, hogy a világ részét képzik?

Figyelt kérdés
És nem földönkívüliek vagy kiválasztottak...

2019. máj. 20. 18:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"A szavazás Isten melyik törvényébe ütközik?"


Egy keresztény, Isten országának alattvalója. Ez egy valós kormányzat, törvényekkel, oktatási programokkal, feladatokkal, erkölcsi elvekkel. Más országokban nem szavaz, mert már letette a voksát. Krisztus nagyköveteiként, jelen vannak más országokban, de ahogy az emberi nagykövetek sem avatkoznak bele annak az országnak az ügyeibe, ahol él, vagy tartózkodik, Isten királyságának tagjai sem.

Krisztusra mint kinevezett messiási királyra szavaztunk, mikor megkeresztelkedtünk.

MI ezzel a kormányzattal értünk egyet, és nem azzal, amit az emberi kormányzatok végeznek, csinálnak.

Fura lenne, ha egy olyan emberi vezetőre, vagy kormányzatra szavaznánk, ami nem Isten támogatásával léteznek.

Hogy Isten még megtűri a létezésüket, attól még nem ért velük egyet. S hamarosan leváltja Őket.

2019. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 lilla64 ***** válasza:
86%
Nem szavaztok,nem értetek egyet a világi kormányzattal,ok.De akkor nem kellene elfogadjátok a juttatásokat,támogatásokat amit az állam ad.
2019. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
66%
Na igen. Meg a katonaság is szerintük bűn,de mikor szóbakerül,hogy ez nekik is védelem,akkor már őket is megillető jog lesz belőle. Isten szolgái csak nem szorulnak rá,hogy ilyen csúnya bűnös katonák védjék őket,nem?
2019. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
azt tudom, ha véletlenül Magyarországot védeni kellene háborús dolgok miatt akkor először a jehova szektásokat kiakasztanám az országhatár kerítéseire hogy ne csak az országot használják ki egész életükben lehúzva mindenkit, amiben élnek nap mint nap! nem haragszom rájuk csak azt gondolom hogy ez korrekt velük szemben hiszen a Teremtő egyensúlyra teremtette a világot mert csak így örök, és a szektások kibillentik ezt.
2019. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
,, azt tudom, ha véletlenül Magyarországot védeni kellene háborús dolgok miatt akkor először a jehova szektásokat kiakasztanám az országhatár kerítéseire hogy ne csak az országot használják ki egész életükben lehúzva mindenkit, amiben élnek nap mint nap!"... Te milyen ember vagy? Ha most szó szerint veszem amit mondasz, a több millió Jehova tanúját és a mégtöbb reformátust ítélted halálra, mert ők is Jehovában hisznek. Milyen ember vagy ha? Családok millióit küldenéd a halálba, mert neked valamiben más a nézeted? Hát menj elsőáldozni akkor, de ne legyél beteg.
2019. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
a "őrtorony jehova" szekta bűnöző bandáról beszéltem csak mindíg szerintem egyértelműen és vallásoktól függetlenül egyszerü keresztényként. vallás-hit engem velük kapcsolatban nem vezérel semmit, csak a családunknak okozott káruk és amit okoznak mert örökkön örökké generációkra hat. én nem vagyok és soha sem leszek teréz anya egy szektással sem , sem megbocsátó,én csak mérleget nézek. nekik olyan a hitük hogy rombolhatnak családokat jó tettként nekem meg ilyen a hitem aki megnyomorított minket ott igyekszem az egyensúlyt vissza állítani, és hogy többet ilyet ne tehessenek. az természetes hogy nem tetszik mindenkinek, de a jehovák sem vállalnak felelőséget a beszervezősdi családra az eredményéért. én sem hogy ezek után velük mi fog történni. ennyi.
2019. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!