Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

Mész a mladifestre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Mladifest, talalkozó, ifjúság, fiatal, kapcsolat, barát, szerelem, fiú, lány, katolikus

máj. 21. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
Sajna nem. :(

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 21. 21:04 Privát üzenet
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Ez olyan, mint egy koktél neve. Nem megyek, mert nem hallottam róla, meg a kutya sem hív.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 21. 21:52 Privát üzenet
Kedves Lucifer! A meghívás megvolt! Itt ezzel a posztal. Isteni meghívás. De ha akarod, én is meghívlak, mert gödöllői vagyok és tudok róla. Az egyik ismerősöm szervezőként is ott lesz. Sajnos én nem tudok ott lenni, mert 35 év a korhatár, ugyanis regisztrációhoz kötött, de ha te beleférsz, akkor kérlek gyere.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 23. 12:35 Privát üzenet

35 a krohatár? :D

Nézegettem a tavalyi képeket, rengeteg öregsszony volt.

Én nem megyek, de néhány ismerősöm igen.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 23. 17:18 Privát üzenet

"Tényleg nem jöhetek a fesztiválra, ha elmúltam 35 éves?

Gyakran kérdezitek, hogy a fesztiválon mennyire vesszük szigorúan a 35 éves korhatárt. A válasz egyszerű: SEMENNYIRE. Ezt a korhatárt csak azért határoztuk meg, hogy jelezzük az érdeklődőknek, hogy nagyjából melyik korosztályt szeretnénk megszólítani a fesztivállal.Első sorban a 16-35 éves kor közötti fiataloknak szóló programokat, előadásokat, játékokat, interaktív eseményeket tervezünk a fesztiválra, de ettől még minden érdeklődő előtt nyitva álla a lehetőség a részvételre. Ha elmúltál 35 éves és szeretnéd sok fiatal között tölteni a hétvégét, ha vágysz Isten jelenltének megtapaszatlására, várunk téged is szeretettel!"

[link]

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 23. 18:04 Privát üzenet
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Már régen nem vagyok tini, de ettől még a 35-höz tényleg csibe vagyok, szóval ez nem probléma. De mivel regisztrációhóz kötött és sajnos más programom is lesz akkor, ezért nem leszek jelen. Viszont nagyon szépen köszönöm a meghívást, megjegyeztem. :)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 23. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten melyik nagy bevásárlóközpontba mész szívesebben? Miért?
Hogy mondjátok németül, hogy kivel mész a meccsre? (Svájci ismerősömet kérdezném. )
Mész az idei ifjúsági találkozóra?
Szerintetek mi lenne ha egységesítenék a nyelveket és az egész világon lenne maximum 5 nyelv a többi meg "megszűnne"? Ezáltal nem lenne többé nyelvi nehézség, bármerre mész a világon elboldogulsz.
Mész az élet menetére?
Elhagytad Jehova tanúit aztán még is úgy döntöttél hogy vissza mész közéjük. Miért döntöttél úgy hogy visszamész?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!