Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mész a mladifestre?

Mész a mladifestre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem. :(
2019. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez olyan, mint egy koktél neve. Nem megyek, mert nem hallottam róla, meg a kutya sem hív.
2019. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Lucifer! A meghívás megvolt! Itt ezzel a posztal. Isteni meghívás. De ha akarod, én is meghívlak, mert gödöllői vagyok és tudok róla. Az egyik ismerősöm szervezőként is ott lesz. Sajnos én nem tudok ott lenni, mert 35 év a korhatár, ugyanis regisztrációhoz kötött, de ha te beleférsz, akkor kérlek gyere.
2019. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

35 a krohatár? :D

Nézegettem a tavalyi képeket, rengeteg öregsszony volt.

Én nem megyek, de néhány ismerősöm igen.

2019. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem jöhetek a fesztiválra, ha elmúltam 35 éves?

Gyakran kérdezitek, hogy a fesztiválon mennyire vesszük szigorúan a 35 éves korhatárt. A válasz egyszerű: SEMENNYIRE. Ezt a korhatárt csak azért határoztuk meg, hogy jelezzük az érdeklődőknek, hogy nagyjából melyik korosztályt szeretnénk megszólítani a fesztivállal.Első sorban a 16-35 éves kor közötti fiataloknak szóló programokat, előadásokat, játékokat, interaktív eseményeket tervezünk a fesztiválra, de ettől még minden érdeklődő előtt nyitva álla a lehetőség a részvételre. Ha elmúltál 35 éves és szeretnéd sok fiatal között tölteni a hétvégét, ha vágysz Isten jelenltének megtapaszatlására, várunk téged is szeretettel!"

[link]

2019. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már régen nem vagyok tini, de ettől még a 35-höz tényleg csibe vagyok, szóval ez nem probléma. De mivel regisztrációhóz kötött és sajnos más programom is lesz akkor, ezért nem leszek jelen. Viszont nagyon szépen köszönöm a meghívást, megjegyeztem. :)
2019. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jövőre elmegyek. :)
2019. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!