Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek mi a terve a megszáml...

Istennek mi a terve a megszámlálhatatlanul sok lakatlan bolygóval, naprendszerrel, galaxissal?

Figyelt kérdés

A világvége rájuk is kihatással lesz?


"Mindjárt e gyötrelmes napok után a Nap elhomályosul, a Hold nem világít, a csillagok lehullanak az égről, és az egek erői megrendülnek." (Máté, 24, 29)



2019. máj. 30. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

A világ vége?

Jól vagy?

Persze. Azért világ vége.

A Nap vége az más dolog, az nem lesz rájuk hatással.

2019. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le a Bibliából, hogy az egész fizikai világ újra lesz teremtve, de ebben nem vagyok biztos. Erről kevés az infó a Bibliában
2019. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha világvége akkor igen.Azok is a világegyetemhez tartoznak.
2019. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 chuck dorisz válasza:
Jól mondja a Biblia, a Nap 5 milliárd év múlva kihűl, így aztán a Hold is el fog homályosulni, a Földön is kihal az élet. A többi csillagrendszer máskor hűl ki. Vagy előbb, vagy később, s közben születnek új csillagrendszerek.
2019. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezt már párszor leírtam a világvégével kapcsolatban: nem tökmindegy mikor és kikre van hatással?

Neked akkor van világvége amikor meghalsz.

Utána mi lesz, nem tudjuk biztosan, simán lehet hogy gyorsan előreteker az idő "A Világvégére". Nem tudni.

2019. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!