Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi hordhatnak Nike...

Jehova tanúi hordhatnak Nike sapkát?

Figyelt kérdés
A Nike logó egy pogány istenről, Nikéről, a győzelem istennőjéről kapta a nevét. Tehát amikor felvesznek egy sapkát, a sportszergyártó termékei közül, olyan, mintha egy pogány istenség nevét tetoválnák a homlokukra.
2019. jún. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A jehovások nem hordanak nike sapkát, mert nincs rá pénzük, jó szektásként az egyházhoz talicskázzák ingóságaikat és ingatlanjaikat. A milliárdos vezetők pedig elvből nem hordanak kommersz cuccokat.
2019. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Az én ismerőseim között sokan hordanak, cipőt is. Személyfüggő, van aki rengeteg márkás terméket hord, annyit hogy már unszimpatikus. (külföld)


És nem vagyok tanú mielőtt valamelyik szellemileg fegyvertelen IQ-Ninja rámtámadna, de ez az igazság. Vannak gazdag tanúk akik nem adják oda mindenüket és igazából szarnak az egészébe, csak a barátok/imidzs miatt maradnak. Értem én hogy szeretitek olvasni a kliséket, de azért ne általánosítsunk már...

2019. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Még annyit, hogy tudhatnád kedves kérdező, hogy ennyire nem mennek bele a tanúk. Rohadt mindegy nekik hogy mi kötődik pogány szokásokhoz, valami oknál fogva (hmm hm) csak az ünnepeknél érdeklik őket ezek. Karikagyűrűt is hordanak stb.
2019. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csakhogy, mivel Jehova teremtette az embereket, akik elfordulva tőle megteremtették Niké-t, így lényegében Niké is Jehova teremtménye, hiszen Jehova nélkül nem születhetett volna meg az istennő mítosza, ezáltal hordható Jehova tanúinak! Csak szólok!
2019. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!