Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elképzelhető, hogy valójában...

Elképzelhető, hogy valójában már meghaltam és ez a hely már a pokol?

Figyelt kérdés

Az életemet egyáltalán nem lehet életnek nevezni.

Totális kudarc az egész,minden területen.Ki nem állhatom amit csinálok,soha nem volt barátnőm,évek óta nincsenek barátaim,nem szeret senki,nem kellek senkinek,a kutya se szól hozzám és az idő előrehaladtával egyre rosszabb lesz minden.Az utóbbi 1 év már csak vegetálás és szenvedés volt.Már erős halálvágyam van.

Belegondoltam mi van akkor ha ez valójában a pokol.Az emberek körülöttem lehet,hogy csak illúziók.Mondjuk semmi emlékem nincsen az életemről


2019. jún. 15. 14:23
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak barátai csak nekem nincsenek.Az emberek kedvesek egymáshoz,csak engem utálnak
2019. jún. 17. 03:22
 22/45 anonim ***** válasza:

Nos, itt két dolog lehet:

- rosszul látod. Akkor benned van a hiba, orvos kell.

- tényleg így van, és akkor van valami rossz tulajdonságod, amit nem bírnak az emberek. Ezen esetleg orvos tud segíteni.


Szóval, én úgy gondolom, hogy fölösleges indokokat keresned, hogy miért NEM akarsz orvoshoz menni.

Innen kezdve már csak az a kérdés, hogy elég értelmes ember vagy-e, hogy ezt megértsd, összeszedd magad és elmenj orvoshoz.

Végül is csak a sorsod múlik rajta.

2019. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 KZitus ***** válasza:

Szia


Depressziósnak tünsz, lehet orvoshoz kellene menned. Ott segítenének neked meglátni azokat az értékeket amelyekkel rendelkezel, de nem veszel tudomást róla, és abban is segítenének, hogy változtass a gondolkodásodon, és lásd meg azokat a jó dolgokat, amelyek az orrod előtt van.

Te mit teszel azért, hogy boldogabb ember légy?

Mi az, amit legszívesebben csinálnál? (ne az alvásra gondolj)

Kinek tudnál, és mivel örömet szerezni? Mikor szereztél örömet másnak?

Ahhoz, hogy barátaid legyenek, előbb neked kell jó baráttá válnod.

Tudod hogyen érezheti magát jól egy lány a társaságodban? - gondolkodtál már ilyen kérdéseken?

A kérdésedre.

Nem haltál meg, hiszen írtál ide. "... az élők tudják, hogy meghalnak; de a halottak semmit nem tudnak,....Többé nem éreznek szeretetet, gyűlöletet és féltékenységet, és többé nem vesznek részt semmiben sem, ami a nap alatt történik. ” Prédikátor 9:5,6.

2019. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú- ha már a vallás kérdésnél érdeklődsz, Istenhez is fordulhatnál. Nagyon jó olvasmány a Zsoltárok könyve (Ószövetségben található), abból megismerheted milyen Isten, lelki szenvedések esetén is legjobb. Nyisd ki valahol, olvass el egy-két zsoltárt.

Mi a munkád, és nem tudsz változtatni, tanulni valami mást?

2019. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:

Jézus azért jött, hogy életet adjon!


https://www.youtube.com/watch?v=wO3yFq6Jvn0&list=PLBeHbmPDa7..

2019. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 KZitus ***** válasza:

Szia

Eltelt több mint két hét.

Változott valami nálad? Javult a helyzeted?

Tettél valamit azért, hogy jobban érezd magadat az életben?

Egészséges vagy?, képes arra, hogy változtas a jelenlegi életeden, helyzeteden?

Őszintén érdekel mi történt veled azóta. :-)

2019. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Azóta mégrosszabb lett minden.

Egy lány elkezdett velem barátkozni,de aztán itthagyott,csalódtam benne is.Ez megint egy nagy traumaként ért.

Ez csak mégjobban megerősítette bennem azt,hogy nem szabad bíznom soha senkiben és barátság nem létezik,soha az életben nem lesznek barátaim.

Most már egyre jobban kívánom a halált,semmi értelmét nem látok annak hogy folytassam az életet.Nem lehet úgy élni hogy senki sem hajlandó barátkozni velem.

2019. júl. 6. 00:21
 28/45 A kérdező kommentje:
Jelenleg is minden éjszaka sírok a magány miatt és mert nincsenek barátaim
2019. júl. 6. 00:22
 29/45 A kérdező kommentje:

Na hol vannak a nagy segítő válaszok?

Leszar mindenki látom

2019. aug. 16. 17:13
 30/45 KZitus ***** válasza:

Szia

Milyen ember vagy? meg szoktad fogadni mások tanácsát, vagy mégy a saját fejed után? Íme Istentől néhány tanács, és vígasz, hátha az ő szavának tekintélye van előtted. A Zsoltárok 37 fejezete:

Ne bosszankodj a gonosz emberek miatt, és ne irigykedj a gonosztevőkre.

Hamar elszáradnak, mint a fű, és elhervadnak, mint a zöldellő új fű.

Bízzál Jehovában, és tegyél jót! Lakjál a földön, és hűségesen cselekedj!

Gyönyörködj Jehovában, és ő teljesíti szíved vágyait.

Engedd, hogy Jehova irányítson utadon, támaszkodj rá, és ő majd cselekszik az érdekedben.

Olyan ragyogóvá teszi igazságosságodat, mint a hajnal, és jogodat, mint a déli nap.

Hallgass Jehova előtt, és várva* várd őt. Ne engedd, hogy felbosszantson, ha valaki sikeresen véghez viszi cselszövéseit.

Hagyj föl a haraggal, hagyd el a dühöt; ne bosszankodj, nehogy rosszat tegyél!

Mert a gonoszok el lesznek pusztítva, de akik Jehovában reménykednek, öröklik a földet.

Egy kis idő még, és nem lesznek többé gonoszok, nézed a helyüket, és nem lesznek ott.

Ám a szelídek öröklik a földet, és örömmel tölti el őket, hogy határtalan békében élhetnek.

Cselt sző a gonosz az igazságos ellen, vicsorgatja rá fogát.

De Jehova csak nevet rajta, mert tudja, hogy eljön pusztulásának a napja.

Kardot rántanak a gonoszok, és kifeszítik íjukat, hogy leterítsék az elnyomottat és a szegényt, hogy megöljék azokat, akik becsületesen élnek. Ám kardjuk saját szívükbe hatol, íjaik eltörnek.

Jobb az igazságosnak kevese, mint a sok gonosznak bősége.

Mert a gonoszok karja eltörik, az igazságosakat ellenben támogatja Jehova.

Jehova tudja, min mennek keresztül a feddhetetlenek; örökségük mindörökre megmarad+.

Nem szégyenülnek meg a csapás idején, és bőségben élnek az éhínség idején.

Ám a gonoszok elvesznek. Jehova ellenségei semmivé lesznek, mint a dicsőséges legelők, semmivé lesznek, mint a füst.

Kölcsönkér a gonosz, de nem adja meg, az igazságos viszont nagylelkű és adakozó.

Akiket Isten megáld, azok öröklik a földet, de akiket megátkoz, azok el lesznek pusztítva.

Jehova irányítja az ember lépteit, ha kedvét leli annak útjában.

Még ha elesik is, nem marad a földön fekve, mert Jehova a kezénél fogva felsegíti.

Egykor fiatal voltam, mára pedig megöregedtem, de nem láttam, hogy Isten elhagyta volna az igazságost, vagy hogy a gyermekei kenyeret* kéregettek volna.

Az igazságos mindig szívesen ad kölcsön, és a gyermekeire áldás vár.

Fordulj el a rossztól, cselekedd a jót, és akkor örökké élni fogsz.

Mert Jehova szereti az igazságosságot, és nem hagyja el hűségeseit.

Nekik mindig védelemben lesz részük, de a gonoszok leszármazottai el lesznek pusztítva.

Az igazságosak öröklik a földet, és örökké rajta laknak.

Az igazságos ember bölcsességet szól szájával, arról beszél nyelvével, ami igazságos.

Istenének törvénye szívében van, nem inognak meg léptei.

A gonosz figyeli az igazságost, keresve az alkalmat, hogy megölje.

De Jehova nem hagyja, hogy a gonosz kezébe kerüljön, és nem találja őt vétkesnek, amikor megítélik.

Reménykedjél Jehovában, kövesd az útját, és akkor felmagasztal téged, hogy örököld a földet.

Meglátod a gonoszok pusztulását.

Láttam a kegyetlen, gonosz embert, úgy terjeszkedett, mint egy dús lombú fa a saját földjében.

Ámde hirtelen eltűnt, és nem volt ott, kerestem őt, de nem lehetett megtalálni.

Figyelj a feddhetetlenre, és arra tekints, aki becsületes, mert az ilyen ember jövője békés lesz.

A törvényszegők ellenben mind el lesznek pusztítva; a gonoszoknak nincs jövőjük.

Az igazságosakat Jehova menti meg, ő az erődjük a nyomorúság idején.

Jehova segít nekik, és megmenti őket. Megmenti őket a gonoszoktól, és megszabadítja őket, mert nála keresnek menedéket.

2019. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!