Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magányos fiatalember vagyok,...

Magányos fiatalember vagyok, aki tele van kétségekkel és szorongással és kérdésekkel. Hol találhatnék olyan lelkészt, aki egy kicsit tudna beszélgetni velem, belehelyezkedni a helyzetembe?

Figyelt kérdés
Próbáltam pszichológust, de azt érzem, valahogy nem elég motiváltak, nem érzik át eléggé, mennyire nagy bajban vagyok. Nagy szükségem lenne arra, hogy legyen egy értelmes, bölcs ember, aki sok időt fordít rám. Érzem, hogyha kikerülnék ebből, akkor ennek a ráfordított időnek sokszorosát visszaadhatnám majd egyszer másoknak.
2019. jún. 20. 19:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az ilyenek, hogy Böjte meg Pál Feri nagyon elfoglaltak, mert mindenki ismeri őket.
2019. jún. 23. 11:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, testi elváltozásod van-e? Mozgáskorlátozott vagy?

Ha nem, úgy mint én, ha rossz napom van, akkor mindig arra gondolok, hogy de jó tudok járni. Ha meglátok egy tolókocsist a járdán, akkor ugra-bugrálva szökellek mellette, elég genyóság, de boldog vagyok mindezért. Ilyen apró dolgokat te nem szoktál találni?

2019. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez, amit írsz, az az érvelés, amit Nick Vujicic ad az embereknek: örülj, mert mindig lehetne rosszabb. Igen, tudom, hogy a hálában nagy erő van, de ettől függetlenül vannak akut problémáim, amiket orvosolni kell, hogy ki tudjak bontakozni és teljes életem legyen.
2019. jún. 23. 16:36
 14/17 Balogh Vajk ***** válasza:
Nem tudom, ha minden áron szabadulni próbálsz egy szituációból, nem e lenne több értelme egy szabadulóművész szempontjából vizsgálnod a problémát, lehet hogy valamivel több rálátása van az efféle mutatványokra, -per se lehet, hogy nem.
2019. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Remélem, megér neked annyit ez az pojácáskodás, hogy a moderátorok levegyék a válaszaidat meg mélyrepülésbe kerüljön a százalékod.
2019. jún. 24. 11:19
 16/17 Balogh Vajk ***** válasza:

Mivel úgy látom valóban segítségre szorulsz, így azt gondolom még ha igazad lenne is, - megérné.

Minden jót!

2019. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 KZitus ***** válasza:

Szervusz

Ha a problémádból Isten segítségével szeretnél kikerülni, az jó irány. mert mielőtt elmondanád neki a helyzetedet, ő már ismeri, még az érzéseidet is. De segíteni csak úgy tud neked, és másoknak is, ha te is odafigyelsz arra, amit Ő mond neked. Nos ebben kellene segítség, ha jól látom a helyzetedet.

Ha nem, élnézésedet kérem.

2019. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!