Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi a szenvedés...

Jehova tanúi a szenvedés teóriájában, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem a "fáradtságot" és végig néztem a nyári kongresszusok bemutató kis filmjét. És nem értem én ezt a dolgot. Hogyan lehet ennyire tévesen látni a világot, ahogyan látják, és ezt miért kell felhasználni, öncélú propagandához?


A videó készből áll. Az egyik része, hogy elmondja, a világ állítólag mennyire szörnyű, mennyi szenvedés, háborúság, gyötrelem van. Tele negatív, pesszimista, és egyértelműen téves információkkal, aki tanult történelmet tudja, ez az időszaka a világnak, vidámpark néhány korábbi időszakhoz képest. Tehát van ez a része, amely egyértelműen téves, pesszimista, és bizonyíthatóan hazugság.


Ott van a másik része, hogy az egocentrikus, öncélú propaganda, miszerint a "szörnyű, gyötrelmes" világban, mégis csak van még szeretet, és jóság, és természetesen ez mögött elsődlegesen a tanúk állnak, ők még hordozzák, és közvetítik azt.


Nehéz ezek után mit mondani...


Ennyi téves állítást, félreértelmezést, és magamutogatást, ego simogatást, mint, ami a kisfilmben van még nem láttam.


2019. jún. 22. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves 10 es vidiripi. én már egyszer írtam neked, hogy FOLYAMATOSAN TESZEK IS a munkám mellett, hogy NAGYBAN jobban csökkenjen a szekta létszáma. nekem nem lét kérdés csak tartozás rendezés feléjük amig csak létezik a szekta, és semmi vallás nincs belekeverve mert NEM ÉRDEKELNEK.
2019. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Akkor én is írok ismét! És konkrétabb leszek!

Ne írj hülyeségeket!

"AZ ÉLETBEN CSAK A TETT SZÁMÍT A DUMA AZ SEMMIT!"

Ez egy hatalmas nagy hülyeség!

2019. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kedves vidiripi. elbeszélünk egymás mellett. nem tudom te akárhol bárhol pl egyetemen tanultál e pszihológiát. nem pedagógus vagyok hanem mérnök, de azt is tanultam 1 évig mert az is tantárgy volt heti több órában fél éves és év végi szigorlatos vizsgággal. és azt montam hogy az elme az emberi agy hozza létre a gondolatokat majd a dumát a beszélgetést. és utána ezek váltják ki a TETTEKET. és a tettek amik MATERIALIZÁLÓDNAK CSAK az életünkben hatásokkal hogy fizikailsg is látható MÁS lesz. De azt tanultam ha NINCS ELEGENDŐ ENERGIA a " dumákban" tehát TETTEKET NEM KÉPES OKOZNI, KIVÁLTANI, akkor SEMMI DE SEMMI VÁLTOZÁS SEM TÖRTÉNIK. ezért tartom a Tetteket csak igazi valódi VALÓBAN TUTI MEGTÖRTÉNT dolognak ami számíthat mert az MÉRHETŐ IS VÁLTOZÁS OKOZÁSOK AN. én CSAK erre utaltam és semmi másra.
2019. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

KZitusnak


A szeretetet nem tanulni kell (!!!), hanem érezni és kimutatni, mivel ez egy belsőből (szívből) fakadó érzés!


Sajnos a Tanúkat "betanítják", hogy hogyan és kiket lehet szeretni, gyűlölni, nem engedik meg nekik, hogy saját szabad akaratukból fejezhessék ki érzéseiket.


Szomorú, hogy még a saját gyermekeiket, házastársukat, szüleiket, unokáikat megvetik és gyűlölik a hatásos gyűlöletkeltő propaganda miatt!


HAHAHA!!!


A kongresszuson tanulunk 3 napig a szeretetről...?


Igen.. és vajon mit ... hogy kit kell és lehet !!! szeretni!


Nem kell ehhez 3 napos kongresszus, elég csak a BIBLIA!!!

2019. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!