Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 1190. èvben a"Bünbocsánati...

1190. èvben a"Bünbocsánati papírok pènzèrt való árulása" Ez ma is működik csak èppen pènzèrt való misemondás formájában. Mièrt?

Figyelt kérdés

Mátè.10:8."Gyógyítsatok betegeket,tisztítsatok leprásokat,üzzetek ki dèmonokat.Ingyen kaptatok ingyen adjatok!

Ugyan mindezeket a Kv.nem kèpes megtenni de mègis pènzèrt müködik.



#ingyen #papír #lepra #misemondás
2019. júl. 9. 07:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9,10.Tudhattam volna,hogy az ilyen emberektől ilyen választ kapok.

Megerősítetted az irántad való bővebb ismeretemet.Örülök mert az ismeretem nem csalt.

Jèzus ès az apostolok viselkedèse ès a tièd 180`fokban eltèr egymástol,mèg akkor is ha csak a modort nèzzük.

Sajnálom,hogy le álltam veled,máskor ha èszreveszlek ki kerüllek.Ès változott a vèllemènyem,negatív irányban,ès ateista maradok.

2019. júl. 9. 10:07
 12/16 anonim ***** válasza:
8: válaszoltam a kérdésedre, csak neked nem megy a megértés 😀😀😀😀 szánalmas vagy.
2019. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12.Mindent megèrte,sőt a soroközt I olvasok,amiben annyira èrtelmetlen vagy ès figyelmetlen,hogy èszre sem veszed magad.

Ilyen vagy te mint a szöveged,de nem csak te,hanem aki nevelt ès aki tanított is,megszègyenited a vallásodat ès annak tagjait.Vagy lehet elmèletileg tartod magad egy valláshoz,de gyakorlatilag egy tengeren elsodrodott csónak vagy,nem tudod az irányoda.

Az aki a bibliábol nem idèz az állitásaiban az ál keresztèny.


Az előbbi legalább meg írta ès igazat is adok hova megy a pènz egy rèsze. pld.gáz számla stb.amiben igaza van.


Te pedig olálkodsz az oldalon,hogy kibe botolj bele.

A kèrdèst nem a fejemből tettem fel hanem a... users.atw.hu/elizeus..

2019. júl. 9. 12:28
 14/16 anonim ***** válasza:

@6

" Egyik mondat azt írja, hogy míg élt János, addig vissza tartó erő volt, a másik meg azt, hogy látta, hogy megtörténik a hitehagyás."


Sajnálattal olvasom, hogyan értelmezed félre és hogyan forgatod ki a szavaimat. Ezt írtam:

Az első keresztények tudták, hogy bekövetkezik majd a hitehagyás, s ezt megírták. Az utolsó apostol valamennyire visszatartó erő volt hogy elterjedjen. Hiszen Ő mint szemtanú, és választott nem engedte, hogy ez az életében bekövetkezzen.


Ebben semmilyen ellentmondás nincs.Sajnálom, hogy továbbra is gyűlölettel, és ellenségeskedéssel válaszolsz, pedig a kérdező, nem erre volt kiváncsi.

2019. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A 60,18% százalèkos.

Èn Utánna nèztem ès a kővetkezőkre jutottam.

2 Teszalonika2/3-8. " 3.Senki,semmikèppen ne vezessen,titeket tèvutra,mert az a nap akkor fog eljönni,ha előbb eljön a hitehagyás,ès nyilvánvalóvá válik a törvènytelensèg embere,a pusztulás fia.4Ő ellensèges,ès minden fölè emeli magát,amit istennek neveznek,vagy amit imádnak,úgyhogy beül az Isten templomában ès mindenki előtt istennek mutatja magát.6Most tehát tudjátok,mi az,ami visszatartó erőkènt hat,hogy aztán a törvènytelensèg embere nyilvánvalóvá váljon a megfelelő időben .7Igaz,a törvènytelensèg,ami rentèly,mar tevèkenykedik,de csak addig marad rejtèly,amíg az,ami jelenleg visszatartja,nem lesz többè,8Akkor majd nyilvánvalóvá válik a törvènytelensèg embere ,akivel az Úr Jèzus vègezni fog szájának szellemèvel,ès akit semmivè tesz jelenlètènek a nyilvánvalová válásakor"


Itt a visszatartó erő az apostolok de az ők halálukkal ez megszűnik.

Ezután nyilvánvalová válik a törvènytelensèg embere,aki naggyá teszi magát ès szakadásokat idèz elő tèv tanitásokkal,amik nincsenek Isten szabadban ès emberi hagyományokra èpitenek.A 8 vers megmondja mitörtènik velük.

2019. júl. 10. 06:35
 16/16 A kérdező kommentje:

Tèvesen ment át.

...ami rentèly=ami rejtèly

Isten szabadban=Isten szavában


Elnèzèst.

Köszönöm.

2019. júl. 10. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!