Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek pszichopata keresztén...

Ismertek pszichopata keresztényeket?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Persze, Magyarország sorsáról dönt most is épp. Épp azon agyal, hogy mit adóztasson még meg. :D
2019. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ismerek
2019. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszochopatának nem mondanám de van baj.
2019. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek olyat, aki magát kereszténynek mondja, mert megtart egy pár szokást, de elviselhetetlen egy ember és nagyon aljas. Bár nem pszichopata... De végtelenül aljas.
2019. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Miket csinált, hogy aljasnak tartod?
2019. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Konkrétan pszichopatát én sem ismerek, de olyat igen, aki bár katolikusnak mondja magát, és buzgón jár templomba, közben lop, csal, hazudik, a feleségét csalja, veri, és olyat is, aki iskolai hitoktató, de a saját családjával igen szemét.
2019. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Prókátor ***** válasza:

Itt vagyok. Katolikus vagyok, és pszichopata (bár ezt orvosi leletekkel nem igazolhatom)

A Marshall jelentés (amit azóta többször is megismételtek, ugyan azzal az eredménnyel) fedte fel, hogy az emberiség 2%-A pszichopata. Ennek a fele az, aki gátlástalan gyilkolászásba kezd, a másik fele pedig képes a gyilkolásra, de csak "törvényes keretek közt" (pl háború) teszi. De ezek is együtt élnek a kór kellemetlen hatásaival, pl hogy a mimika minimális információkat ad számukra.

2019. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!