Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha egy Jehova tanúja meghív a...

Ha egy Jehova tanúja meghív a gyülekezetébe, és elmegyek, utána ha én meghívom egy más felekezetű istentiszteletre, akkor ő el fog jönni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

@10


Ez nem igaz. Ugyan is mint iparművészeti látványosságknt kezelni, nem bűn.

2019. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11


Ezek szerint elképzelhető, hogy Jehova tanúi is ott állnak a sorban Rómában, hogy belépőt tudjanak venni a vatikáni múzeumba, hogy aztán bemennek a Sixtus-kápolnába és a Szent Péter bazilikába?

2019. szept. 11. 08:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem fog elmenni. Neked sem kell udvariasságból elmenned vele a királyság-terembe, ha nincs kedved hozzá.
2019. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha egyszer elmész egy jehovista gyülekezetbe, onnantól kezdve réd fognak szállni, és térítgetni akarnak bármi áron!


Jehova tanúinál agresszívabban térítgetni próbáló, erőszakosabb vallási gyülekezettel még nem találkoztam

(Volt, akik addig jártak hetente a lakhelyemre, amíg zaklatásért nem hívtam rájuk a rendőrt)


Nem képesek elfogadni más vallásokat, nem képesek elfogadni, hogy ha nem térsz meg, és rád szállnak!


Tapasztalatból beszélek

2019. szept. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!