Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Amikor Jézus legyőzi a Sátánt,...

Amikor Jézus legyőzi a Sátánt, nem hal meg többé senki. Akkor valójában Jehovát győzi le, aki halállal bűntette eddig az embert?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 20:55
1 2
 11/15 KulGery ***** válasza:

Igen, jehovát, pontosabban a Jehova Tanui közösség tévtanítását is legyőzi.

Emellett a 3#-as és a 6#-os is nagyon fontos igazság.

Ja, és az Atya sem büntette halállal az embert. Csak egy igazságot közölt, hogy egy cselekedetnek ez a következménye. Az apa nem halállal bűnteti a gyermekét, ha belenyúl a konnektorba, és belehal az áramütésbe...


4# önmagadnak mondasz ellent... Pont azért mert elöbb létezett, ha le lesz győzve, akkor az is le lesz győzven ami miatta van...


5# Nekem elég ha tudom mit tesz most.


7# Lehet hogy nem precíziós megfogalmazás, de ettől még nem téves. Isten Ádámot tette felelőssé.


8#-as nak meg üzenem valaki nagyon félremagyarázta neki Isten igéjét... Az egyértelműen kimondja, hogy nem az Ember isten első alkotása. Sőt, még egy komoly háborgást is leír, melynek következtében a teremtett lények 1/3-a elpártolt tőle... És Lucifert követték.

2019. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as: nem Poszeidon (a tenger, a vizek istene) lopta el a tüzet, hanem Prométeusz.
2019. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

" 8#-as nak meg üzenem valaki nagyon

félremagyarázta neki Isten igéjét...".


kedves 11 es. Nekem az égvilágon SENKI nem magyarázott még egy mondatot sem. Saját magamtól vettem a fáradtságot és 2* elolvastam szépen lassan mondatról mondatra gondolkodva rajta a karolyi ó és új -t. Ez kb 2évig tartott valamikor 2000 körül ha már egyszer születésemkor a pap megkeresztelt.


Most 2019 ben már csak egy SIMA össze vissza innen onnan összemásolt rendkivül nem egyértelmü és pontatlan történelemszerü sima könyvnek tartom aminek SEMMI DE SEMMI KÖZE AZ UNIVERZUM TEREMTŐJÉHEZ!

az emberi beképzeltség tetőfoka butaságként tudatlanságként hogy az! - én erről győződtem meg!

2019. szept. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem az a meggyőződésem, mivel MOST IS A SAJÁT SZEMEMMEL LÁTOM,és bárki láthatja most is az elmúlt 4.5 MILLIÁRD ÉV Földön látható BIZONYÍTÉKAIT arra, hogy a biblia ALAPJÁT KÉPEZŐ 2 ALAP : 1/ teremtés történet az rettenetes NAGY BUTASÁG! 2/ jézus megváltása az örök életre is sajnos!!! RETTENETES NAGY BUTASÁG! mert:


most is bárki által bármikor folyamatosan szemmel látható bizonyítékokat ott vanna arra, hogy amig a biblia csak az elmultr pár ezer évet öleli át ami AZ IDŐBEN SEMMI!!!! ZERÓ!!!!

adig a föld történetében a 4.5 MILLIÁRD ÉVA ALATT IGEN IGEN SOK embernél 10000x értelmesebb és fejlettem más civilizációk nyomai ITT VANNAK amit láthatsz megfoghatsz a saját kezeddel! és valószínü nagy része ezeknek MÁS BOLYGÓKRÓL ÉRKEZŐ LÉNYEK VAGY ÉRTELMES ROBOTOK akár évmilliókkal ezelőtti nyomai és lehet semmi de semmi közük az emberi civilizációhoz. EZ NEM DUMA szemben a teremtés történettel!

A MEGVÁLTÁS pedig egyenesen NEVETSÉGES BUTASÁG a nálunk 1000000x értelmesebb fejlettebb lehet hogy már régen HALHATATLAN LÉNYEKRE , hiszen az emberi fejlődés következő állomása az ami már elkezdődött SAJNOS, hogy az élő emberi szerveket ÉLETTELEN ROBOT SZERÜ GÉP alkatrészek veszik át. pl műszív,vese,láb,... Annyira gyors a fejlődés hogy az ember lehet pár ezer év mulva már csak 1% ban ember 99% ban más. vagy egyszer 100% ban más . LEHET ILYENEK LÁTOGATTÁK MEG A földet már rengetegszer és Ők kreáltak minket ezen ISTEN VAGY ISTENEK. EZEK A TEREMTŐINK és ilyenekké válunk sajnos a saját képükre MI IS.


az ember is a világürbe FELFEDEZNI,FELTÉRKÉPEZNI,MEGHÓDÍTANI a milliárd bolygót nem saját maga megy, hanem ROBOTOKAT KÜLD amelyek a talált bolygókon talált alapanyagokból ha kell KIJAVÍTJA SAJÁT MAGÁT/gyakorlatilag HALHATATLAN ÉRTELMES LÉNY!!/ és természetesen KÉSZÍT MÉG TÖBB saját magára hasonlító robotot amelyek már nála is még fejlettebbek és igy ismeri meg a világmindenséget mert a MINÉL TÖBB AZ ANNÁL HAMARABB TUDJA MEGISMERNI.


szerintem ide tart az emberiség is KÖZÉJÜK és valószínü ilyen értelmes lények lakják az egész világegyetemet hogy már lehet testük sincs olyan magas a fejletségi fokuk.


ENNYIT A BIBLIÁRÓL hogy igaz e, hogy ezeket hogy fogja bárki megváltani, HÁt SEHOGY!!

2019. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

-Jössz?

-Hova?

-Jehova.

2019. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!