Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az utolsó napok egyháza mitől...

Az utolsó napok egyháza mitől az utolsó napok?

Figyelt kérdés
Már hány évtizede százada ígérgetik,most vagyunk az utolsó napokban aztán meg sehol semmi :) Nekem az utolsó napok nem több száz évet jelentenek hanem 48 vagy 72 órát max :)

2019. okt. 5. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert amikor létrehozták az említett szektát, még nem tudták, hogy évszázadokkal később is létezni fog ez a világ.
2019. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


De még mindig ugyan azt hirdetik,szoktam velük beszélgetni de ettől én még nem leszek hívő,most pl élőadásban megy ez a mormon adás világszerte.Mondjuk lehet minden vallás egy szekta,legalábbis ha kívülről azt nézem, az emberek,hogy elhiszik a sok mesét.Akikkel beszélgetek is tízen huszonéves amerikai srácok és totál elhiszik azt a sok marhaságot amit hirdetnek furcsa így kívülről látni a dolgot.Mondjuk mióta nézem Az erényes Gemstone-ék című sorozatot ott bemutatja hogy megszállott emberek akik hirdetik az isteni igét de a végén mindig a pénz a lényeg.Na meg még az szokott eszembe jutni mikor be akartak szervezni a szcientológia egyházba az is olyan fura agymosott emberek egy kis köcsög csávóval az élen.Én még olyan egyházat nem láttam amelyik csak a jót akarja,csak szövegben mint a politika bort isznak vizet prédikálnak.

2019. okt. 5. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Részben igaz, részben nem!


Máté 24,42


Vigyázzatok azért, mert nem tudjátok, mely órában jő el a ti Uratok.



Ui: Semely "szekta" tagja nem vagyok.

2019. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 3


Az urunk semmikor nem fog eljönni,mert nem létezik :) ellenben vagyunk mi és hülyítjük egymást mindenféle szarsággal.

2019. okt. 5. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom te vagy az aki még a héten a sátán mellé paktált a topicban?!



Majd meglátjuk, de a világunk ha így folytatodik, akkor annyi, de több jel is arra mutat, hogy a Biblia igaz!

2019. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 5


Nem paktálok és nem is paktálok senki mellé :) Én nem hiszek ebben a sátán meg isten mesében :)

2019. okt. 5. 19:25
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5


Milyen jelek utalnak arra,csak történnek olyan dolgok ami pár leírt dolognál úgy érezzük tényleg úgy van mint a bibliában,de biblia nélkül is lehet mondani olyan dolgokat ami úgy vagy hasonlóan lesz.Amúgy magától adódik biblia nélkül is,hogy ennek ami most van jó vége nem lesz de nem tudni meddig tud még a civilizált társadalom húrt feszíteni.

2019. okt. 5. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Minél meghökkentő baromságok mellett belép valaki, annál biztosabb, hogy kihasználható.
2019. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 8


Én is ledöbbenek,felnőtt emberek miket elhisznek és az ő kezükben van a világ vagy egy felnövő gyerek,bár a nem hívő felnőttek közül is sok az idióta.Kevés az a felnőtt aki valóban felnőtt.

2019. okt. 5. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a remény hal meg utoljára és a legősibb félelem a magány. Ezért riogatnak az utolsó napokkal már több éve. A saját hitükben nem akarnak magukra maradni ezek az emberek, ezzel nagyon sokan így vannak de nem vallásos okból és nem is mind terjeszti a sajátját.
2019. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!