Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most akkor van olyan felekezet...

Most akkor van olyan felekezet az országban, aki ingyen temet?

Figyelt kérdés

A katólikus református szekták 5 év egyházadó plusz sarc.

Jézus urunk ezt mondta volna?


2019. dec. 25. 16:30
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
A tőgye közt elvész a szarva szerintem. A papot tojózzátok, egymást szidjátok a hátamögött, meg a füvet nyírjátok miközben azt figyelitek, hogy ki mennyit nyírt, mennyit adakozott. A Szent szellemnek és Jézusnak ehhez a trágyához nincs köze.
2019. dec. 28. 11:21
 32/47 A kérdező kommentje:
Azért ne vedd a szivedre, mert egy jó pápista az ilyen mint te, csak semmi köze Jézus tanaihoz, ahogy az egész katolicizmusnak sem.
2019. dec. 28. 11:24
 33/47 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem állítottam, hogy Jézus pénzért temetett, sőt szerintem még csak nem is temetett. Ellenben te azt mondtad, hogy Krisztus ingyen temetett és nem járt a templomba sem.

Arra, hogy ingyen temetett várnék valami igazolást a Szentírásból. Utóbbi állításod szintén ökörség, tekintve, hogy már 12 évesen a templomban tanította az embereket.


Te vagy a legveszélyesebb típus, nem csak rendkívül buta, de legalább annyira gonosz és rosszindulatú is.

2019. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Lehet buta vagyok, de nem írtad a Bibliából hol kért pénzt temetésért, egyházadót, és stóladíjat, egyáltalán hol kért pénzt valamiért is? Azt sem írtad, hogy vén buzzznyákoknak hol kell kiöltözni arany süvegbe.
2019. dec. 28. 11:31
 35/47 anonim ***** válasza:
Továbbra sem állítottam egyiket sem, amiket írtál, itt még mindig te vagy egyedül aki hülyeségeket állít és nem tudja igazolni.
2019. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Ez a fanatizmusod nagyon Borgia pápás, de a valóság és a primitívséged között áthidalhatatlan sötét űr tátong, és ráadásul tudatlan is vagy:)
2019. dec. 28. 11:33
 37/47 anonim ***** válasza:
Válaszolsz is a feltevésre, vagy minden kimerül személyeskedésben nálad? Ezzel a hiányzó tudást aligha fogod pótolni.
2019. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Most ezért ne kezd el lapozgatni a Bibliát hisz eddig sem tetted, inkább elárulom, hogy nincs olyan benne, hogy egy végtisztességért pénzt kell kérni és egyházadót, de az sincs, hogy aranytalárba kell beöltözni.

Nyírjátok a füvet és figyeljétek eymást ki mennyit adományoz. Öltözz fel szépen és nézzétek ki egymást egy miséről. A pap pedig fosztogasson akit tud! De azt tudd, hogy ennek semmi köze Jézushoz!

2019. dec. 28. 11:39
 39/47 anonim ***** válasza:

"Krisztus urunk ingyen temetett"

Igazolod vagy sem?


"Krisztus templomot sem használt Isten igéjének hirdetéséhez"

Igazolod vagy sem?


Mert hidd el, hosszú távon elég unalmas olvasni az ostobaságaidat. Bár alapvetően türelmes ember vagyok, de minden hülyét én se bírok sokáig.

2019. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Majd veszek egy bűnbánó cédulát:)
2019. dec. 28. 11:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!