Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most akkor van olyan felekezet...

Most akkor van olyan felekezet az országban, aki ingyen temet?

Figyelt kérdés

A katólikus református szekták 5 év egyházadó plusz sarc.

Jézus urunk ezt mondta volna?


2019. dec. 25. 16:30
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

"Igazolod vagy sem?"


Tényként közöltem ezeket. Cáfold!

2019. dec. 28. 11:44
 42/47 anonim ***** válasza:

Vegyél nekem is, mert olyan sosem volt, nem csak teológiából vagy sík hülye, de történelemből is.


Láthatóan nem kapok állításaidra semmi bibliai hivatkozást, szóval most elköszönök.

2019. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Erre ne vegyél mérget! Nekem te tünsz analfabétának:) Sajnállak nagyon. Reméllem ez vigasz számodra?!
2019. dec. 28. 11:50
 44/47 A kérdező kommentje:

Isten elveszett dizájner jószágát próbáltam visszaterelni a racionalitás talajára....nem sikerült.

Szia:)

2019. dec. 28. 11:51
 45/47 A kérdező kommentje:
Egy pap elméletileg Krisztus megnyilvánulása kéne, hogy legyen de Krisztus nem mondott olyant, hogy adjál 30 ezret a kántor ha vonyít az még 20, a taxit kérjük, a harang 5 ezer darabja számla nélkül.
2019. dec. 28. 11:56
 46/47 anonim ***** válasza:

Azta... hogy itt mennyi fanatikus van... A Bibliában ez sincs benne a Bibliában az benne van...

Miért nem tartasz magadnak rabszolgákat? Hiszen az a Bibliában egy teljesen természetes dolog, és Jézus sem emelt szót soha a rabszolgaság ellen. Ja, vagy ezek szerint a nagy bibliás gondolkodás csak azokra a részekre vonatkozik, amelyek számodra szimpatikusak, illetve amelyekkel tudsz másokat bántani? :)

2019. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hát, hogy neked sem Jézus az urad, az is biztos kérdező...
2019. dec. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!