Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tartsunk egy Podcast-et...

SIDLER22 kérdése:

Tartsunk egy Podcast-et Jehova Tanúiról?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy tarthatnánk YouTube-on élő adásban egy beszélgetést jelenlegi vagy volt Jehova Tanúival a tapasztalataikról és meglátásaikról illetve a sztorikról is, hogy ki miért lépett ki/be. Azért írom ide a kérdést mert talán itt tudom a legjobban elérni ezeket az embereket. Ha egy 4-5 ember csatlakozna, biztos jó beszélgetés lenne belőle :)

Aki szeretne csatlakozni az írjon rám privátban.

Meg persze mivel ez egy kérdés, érdekelne a véleményetek is róla úgy általában.



2020. máj. 12. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Fm 88.8 Mária rádió is hasonló funkciót tölt be.
2020. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jehova Tanúival beszélgetnek rajta? Vagy úgy általánosságban beszélgetnek vallásosokkal?
2020. máj. 12. 21:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Szerintem ez egy jó ötlet! Így akár még egy teljesebb képet is lehetne kapni a tanúkról vagy volt tanúkról. Az lenne jó ha mind két oldalról lennének egyének akik szívesen elmondanák a tapasztalataikat! Mert akkor nem lenne egyenlőtlen az a bizonyos kép!

2020. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy egy aktiv Tanú ilyesmiben részt venne.
2020. máj. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor tanúk nem. Csak volt tanúk.
2020. máj. 13. 06:37
 6/14 tgt ***** válasza:
22%
Szerintem remek ötlet, hogy katolikusok, reformátusok, evangélikusok, hitgyülisek, adventisták, és mindenféle más felekezethez tartozók találtak végre egy közös ellenséget, a Jehova Tanúit, és majd jól kibeszélik őket a podcastban. Csak gratulálni tudok, Jézus büszke lenne rátok.
2020. máj. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kibeszélnénk őket feltétlenül. Egyébként van lehetőségük megvédeni magukat azzal, hogy csatlakoznak. De ha egyszer nem akarnak akkor nem akarnak. Viszont ez után ne problémázzanak, hogy így meg úgy kibeszéljük őket. Ők ezért cserébe nem tesznek semmit. Akkor meg se szólaljanak.
2020. máj. 13. 08:13
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Vidiripi


A 6-os válasz kitűnő példája annak hogy mennyire nem képesek felfogni dolgokat Jehova tanúi!

Épp az lenne a lényeg hogy ti is elmondjátok a véleményeteket a tapasztalatotokat stb. Nem arról van szó hogy ellenség keresés folyik.

Az ellenség kibeszélésére általában nem hívják meg az "ellenséget"!

Csak úgy mellékesen ha nem jött volna ez az ötlet akkor Jehova tanúi nem lennének úgymond kibeszélve?

Egyébként meg rendszeresen írnak az Őrtorony kiadványokban más vallásokról szóval az Őrtorony is kibeszéli a többi vallást! De gondolom azzal nincs semmi probléma. A másik dolog meg az szokott lenni hogy Jehova tanúi zokon veszik hogy nem őket kérdezik amikor tanúkról van szó! Most kérdeznék őket de így sem jó!

Szóval hallgassatok az össze tanú hallgasson ,mert se így nem jó se úgy!

2020. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

#6

Mondjuk én úgy látom, hogy a közös ellenség a katolikusok szoktak lenni, főleg ezen az oldalon, elég megnézni sok-sok kérdést, amit gyakran pont a jehovások írnak ki, vagy akár éppen te...

2020. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tgt ***** válasza:
8%
Ellenséges kérdések? :)
2020. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!