Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha felfogunk támadni a Biblia...

Ha felfogunk támadni a Biblia szerint az Armageddon után, akkor mi lesz az univerzum jövője?

Figyelt kérdés

A tudomány teljesen mást mond. De mindkettő egyenlőre csak elmélet szerintem. Melyiknek kellene hinni? Szeretnék a tudománynak is hinni, de akkor lehet, hogy nemfogok feltámadni!

Biblia azt írja, hogy aki nagyon jó, akkor feltámad a halálból és sohatöbbé nem hal meg. De a tudomány szerint, 1 milliárd év múlva forró lesz a Föld a Nap hatására miatt, és az óceánok elpárolognak, majd 5 milliárd év múlva a Nap is elpusztul, és ezzel talán bekebelezi a Földet. [link]



2020. jún. 30. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

A Tudomány azt mondja, hogy az emberiség a majomtól származik és semmiféle teremtéstörténet nincs..


Nem tudom te hogy vagy vele lehet, hogy te ezt elfogadod, én nem fogadom el.

Engem Isten teremtett, úgy ahogy meg van írva.

2020. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
1+ És hogy mi lesz: Új világ lesz.
2020. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nehéz elhinnem nekem, hogy melyiknek higyjek :/ Már bocs, de téged nem a szüleid hoztak létre? Tudomány vs Biblia... Mert mindkettő csak elmélet, és az emberiség fele átveri a másikat. Ezek után hogyan higyjek mindkettőnek? Hiszen, még a tudományról is írhatnak " meséket " meg hasonlókat csinálnak belőle, ahogy a Bibliából is! De ha a tudományt elhiszem, akkor a feltámadást és az örök életet nem kapom meg! Jobb félni, mint megijedni :/
2020. júl. 1. 00:15
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
3 Kérdező: melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?
2020. júl. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A tyúk megjelenése előtt már évmilliókkal korábban léteztek tojással szaporodó élőlények. Tehát eszerint a tojás évmilliókkal megelőzte a csak néhány évezrede létező tyúkot.
2020. júl. 1. 00:45
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
A tojás nem tud kikelni tyúk nélkül. Szóval?:D Már megint a kiinduláshoz érkeztünk.
2020. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
6+ De ha megnézed az embernél a lombik programot. Petesejt+hímivarsejt. Mesterséges megtermékenyités. Miért van annyi sikertelen? Pedig mindegyik tökéletes közegben van.
2020. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez oan mint a paradoxon! Mi lesz veled, ha visszamész a múltba, és megölöd saját magad? Akkor, hogyan mész vissza a múltba, hogy megöljed saját magadat? :D
2020. júl. 1. 00:48
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

8 Késő van, gondolkodj:D Millió példát találsz Isten létezésére, és valóságára. Ahogy sátánnak is. Akkor?


Elköszönök, jó éjt, jó elmélkedést:)

2020. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Az alapoknál kellene kezdeni a hit fejlesztését.

Egyébként pedig a Tyúk volt előbb, mivel Isten élő kifejlett állatokat hozott létre, akik aztán úgy szaporodnak ahogy kell, a Tyúk Pl tojással.

Az ember sem más fajból alakult, hanem Isten embert teremtett.


Vagy az egyik igaz vagy a Másik. -egyszerre a kettő nem lehetséges, mert az ellenkezik Isten hatalmával, és teremtés módjával.

2020. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!