Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha valaki elmenne egy paphoz...

Ha valaki elmenne egy paphoz azzal, hogy úgy érzi kísérti vagy megszállta őt vagy valaki mást egy rosszindulatú lélek, elhinné?

Figyelt kérdés
Nem próbálna a pap racionális magyarázatokkal előálni?

2020. júl. 14. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

#10

Ő azért tudja olyan jól, mert velük együtt prütyköli a kisfiúkat. :D

2020. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem ajánlanám. Inkább jobb ha internetről, könyvekből, kiki maga próbálja tanulmányozni az exorcizmust. Ha már tud valamit akkor vesz szentelt vizet meg tömjénezőt és csinálja.

Azt te is meg tudod tenni vagy én hogy mondod hogy Apage Sáránd és vetés a keresztet és tömjenezel vagy szentelt vízzel locsolod magad. Nem kell oda pap.

Ki kell tanulni az exorcizmust és csinálni.

2021. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Már úgy érzem mindenki saját magának. Másnak nem szabad csinálni mert senki nincs úgy senki lelkére ráhangolódás hogy tudja csinálni. Arról nem beszélve hogy az Írások szerint csak az apostoloknak volt hatalmuk kiűzni az ördögöt és a Biblia sehol nem említi hogy a papok át kell vegyek ezt a képességet. Ez a képessége senkinek sincs meg hogy másból ördögöt űzzön ki. Az ember vesz szentelt vizet és locsolják magát és keresztet vet vagy imádkozik 3s tömjénezőt vagy mondja hogy Apage Sáránd. Többet a pap se tud.
2021. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%
Helyesbitek mert a telefon elírta, Apage Satanas.
2021. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, én így tanultam ki a sebészetet is, magamat szoktam műteni, vállalok rajtad agyműtétet is, ha kell esetleg.
2021. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!