Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Olyan oldalt keresek ami...

Olyan oldalt keresek ami bemutatja,teologiailag Jehova Tanui hamis tanitásait?

Figyelt kérdés
Egy ismerösömnek lenne rá szüksége,ahol bemutatják a hamis tanokat,az alapitó hamis profétai munkásságát,jóslatait,stb,köszi!
2020. aug. 1. 17:52
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/154 A kérdező kommentje:

Itt valaki marhára eltévedt,vagy megsütötte a fejét a nap,figyeljétek ezt az ostobaságot,ilyet még nem hallottam:


"Abaddon nem egy gonosz szellem, vagy démon .A kifejezés előfordulási helye a Jelenések könyve (Jelenések 9:11) és itt meg is magyarázza, hogy Abaddon nem más, mint a Mélység angyala. Ha a keresztutalásokat is megnézed, akkor eljutsz a Jelenések 9:1-hez, itt kapja meg ez az angyal a "mélység vermének kulcsát", innen pedig eljutsz a Jelenések 20:1-3-hoz, amikor ez az angyal kezében a mélység kulcsával az Ördögöt, vagy Sátánt bezárja a mélységbe és "megkötözi 1000 évre".


Így tehát nagyobb valakinek kell lennie ennek az angyalnak, mint az Ördög, ha hatalmat kap felette és korlátozni tudja őt.


Abaddon tehát Jézus, aki legyőzte már tökéletes földi életében is az Ördögöt, hiszen hűséges tudott maradni haláláig, majd miután Isten feltámasztotta őt és visszakapta égi dicsőséges helyzetét, a meghatározott időben ténylegesen véget vet majd Sátán hatalmának."

2020. aug. 7. 15:10
 152/154 A kérdező kommentje:
Erre én? Mi van veled? De még olyan mintha ő okos lenne ugy levezeti hogy Jézus az egy démon,jó hogy nem M.O. miniszterelnöke,ez a lökött még ezt is levezetné itt nekünk. :-)))))))))))))))
2020. aug. 7. 15:13
 153/154 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Annyit hozzáfüznék,rendben hogy félre van forditva az u,v,f, de szerintem annyira nem a nyeltudás hiányosságából adódóan,vagyis abból is,de itt inkább arról van szó hogy a saját tanaikhoz,ferditették,és szándékosan,..."


Igen persze. Csak ugye a vitapartnerem azt állítja hogy néhány nyelvkönyv meg szótár elég ahhoz hogy valaki lefordítson egy ilyen szöveget! De nem! Nem elég!

2020. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/154 A kérdező kommentje:
lelehet forditani,én is letudnám,vagy te,de ez mennyire lenne hiteles? :-))))) most pont a nagyon titokban tartott vének könyvét olcasom,és kezdem megérteni miért is ilyenek itt az oldalon,teljesen kikapcsolják náluk a gondolkodás üzemmodot,feltétel nélkül elfogadják amit a vének mondanak nekik,az szent szinte náluk. Kritikát senki nem fogalmazhat meg,még a véneksem,mert a többség dönt.egyre érdekesebb.
2020. aug. 7. 22:52
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!