Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » 25-ből 17 kérdés Jehova...

Ozmium42 kérdése:

25-ből 17 kérdés Jehova tanúiról szól, valószínűleg egy ember kérdezte mindet. Ez még egészséges?

Figyelt kérdés
Nem kéne lassan átnevezni a Valláskritikát "Egy ember provokatív kérdesei Jehovai tanúiról"-ra? Vagy kezelni az illető fixációját egy pszichológussal?

2020. aug. 7. 13:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
egy ember egy témában annyi kérdést tesz fel, amennyit akar, amennyiben az nem sérti a szabályzatot (pl. ebben az esetben, nem ugynazt kérdezi meg átfogalmazva).
2020. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az rendben van. A kérdésem az, hogy egészséges-e.
2020. aug. 7. 13:39
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed kapcsán felmerül az is - gondolom ez a logikai baki nem tűnt fel -, hogy a jelen kérdést is beleszámoljuk-e a "17"-be, illetve hogy ha ennyire zavar téged a dolog, miért szaporítod még egy JT-s kérdéssel a témakört. Amúgy hogy jött ki ez a 25/17? Mindet megszámoltad és azon agyaltál, vajon melyiket írta ki ugyanaz a személy? Ha igen, szerinted EZ egészséges dolog?
2020. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
1-es vagyok. Már miért ne lenne egészséges? Ha valakit érdekel egy téma, és úgy látja, hogy itt értelmes válaszokat talál, akkor logikus lépésnek tűnik, hogy minden felmerülő kérdését itt ossza meg.
2020. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
25 kérdés jelenik meg oldalanként, és csak az első oldalt néztem. Körülbelül másfél kemény percbe telt megállapítani. Az én kérdésem nem Jehova tanúiról szól, csak szerepel a nevük a kérdésben. Ha zavar téged, akkor legyen, 18/25.
2020. aug. 7. 13:44
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Egészséges. Lehet, hogy csak jobban meg akarja ismerni ezt a közösséget és nagyon érdekli. :)
2020. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Inkább kérdésbe csomagolt állításnak tűnik, mint valódi érdeklődésnek. A politika rovatban szokott hasonló kampányolás menni. Ott legalább érthető, hogy az illető fizetett, vagy lelkes.


Ha több oldalig visszamennék, vajon milyen lenne az arány? Mióta tarthat ez a dömping?

2020. aug. 7. 13:46
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
"Ha több oldalig visszamennék, vajon milyen lenne az arány? Mióta tarthat ez a dömping?" nem tudom, és nem is érdekel. Inkább te is találj valami hasznosabb elfoglaltságot...
2020. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontozok, aki ide kommentel. Tudtátok, hogy a zsidó, a keresztény, és az iszlám istene is ugyanaz az isten? És hogy a zsidók szerint a szombat, a keresztények szerint a vasárnap, a muszlimok szerint pedig a péntek a kedvenc napja?
2020. aug. 7. 13:56
 10/28 DarthPlagueis ***** válasza:
100%

Igen, en tudtam. Nincs is ezzel semmi problema, mindegyik egy kulon kultura.

A zsidoknak a Toran alapszik (tizparancsolat), a keresztenyek Jezus feltamadasa miatt tettek a (zsido) het elso napjara, vasarnapra az urvacsorat... A muszlimoknal most hirtelen nem remlik, hogy miert pentek, de biztos megvan ra az okuk.

2020. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!