Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi értelme YouTube csatornát...

Mi értelme YouTube csatornát csinálni az ateizmusról?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek a Loch Ness-i szörnyben, mégsem csinálok erről YouTube videókat.

2020. aug. 9. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Úgy hívják, hogy ismeretterjesztés.
2020. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
84%

Teljesen rendben van egy olyan youtube csatorna, ami azt taglalja, hogyan terjedt el a Loch Ness-i szörny legendája, milyen állítólagos bizonyítékok szólnak ellene, és mindezek ellenére miért nem hisz a youtuber benne/miért gondolja úgy, hogy nem létezik.

Szerintem nem túl rejtélyes, hogy valaki miért csinálna ilyen youtube tartalmat. Szerinted?

2020. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha van ertelme a keresztenysegrol, az iszamrol, a jehovasokrol, az asatrurol, akkor az ateizmusrol miert ne lehetne?

Egyebkent meg ha ertelmetlen is, van annyi ertelmetlen csatorna meg video a yutubon, az ateizmus mar igazan nem oszt, nem szoroz.

2020. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:
95%
Mivel létezik istenhit, ezért van értelme reflektálni rá.
2020. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Vannak sok helyen akik full agymosásban nőnek fel, és nekik talán hasznos lehet.
2020. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet vele csajozni, pasizni, pénzt szerezni.
2020. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért feltehetően Richard Dawkins megírta az Isteni téveszmét.


Ha a vallásosok csak magukban gyakorolnák a hitüket, nem követnének el visszaéléseket, nem zaklatnák az embereket az istenhittel, hanem hagynák, hogy magától kezdjen el érdekelődni aki akar, akkor valószínűleg SENKI nem írt volna kifejezetten ateista könyvet, nem csinálna ateista videókat. Akkor csak lennének emberek, akik nem hisznek Istenben és a téma lezárva.


A harcos ateizmus, és úgy általában a heves, erős valláskritika egy reakció a vallás káros mivoltára.


Én soha nem kezdtem volna el szidni a vallást, ha nem tapasztaltam volna a romboló mivoltát.

2020. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Jahh, te nézed a Sátán csatornáját, a hazugság adóját a Youtube-ot és elhiszel mindent? Tiszta baromságok vannak ott.
2020. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!