Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Most a Jehova Tanui egy...

Most a Jehova Tanui egy bukott vallás? 1975-re jövendöltek Armageddont?

Figyelt kérdés

Járnak hozzám zuglóba egy ideje tanulmányozni a bibliát. Kérdeztem őket arról,hogy 1975-re jövendöltek világvégét,és nem következett be. Azt irja a biblia anyit én is tudok,hogy hamis prófétától ovakodjaunk. Akkor most én nem tudom valaki hazudik a youtube-on találtam eredeti hangfelvételt erről,segitene valaki aki tudja hogy most mi van. Köszönöm.


https://www.youtube.com/watch?v=RxnP7j0rkss

https://www.youtube.com/watch?v=vQK4d8euBkc


Engem nagyon megrázott ez a két videofelvétel.


2020. aug. 18. 19:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Akik nálam jártak tagadják hogy jövendöltek volna.
2020. aug. 18. 19:16
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát,igen eljött Jézus,de felthetőlegesen az amerikai hadsereg légvédelmi rakétája lelőtte az összes angyallal együtt,mert szovjet ballisztikus rakétáknak hitték őket az amerikai légvédelem radarjai...A kubai válság idején hiba volt lejönnie a mennyből...
2020. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen nagy hiba volt.
2020. aug. 18. 20:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet emberek találták ki, akik irányításra vágytak más emberek fölött. Jézus csak az ürügy volt nekik a hatalomra. Egy ilyen tanút ismertem, de az a lopástól kezdve a rablásig, a verésig, a paráználkodásig mindent megcsinált, miközben szentnek hazudta magát.
2020. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mondtak ők már több dátumot is, 75 csak az egyik utolsó volt. Ettől persze nem bukott meg, mert most is képesek megvezetni a nagyon egyszerű embereket.
2020. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megvezetni? Engem is megakarnak vezetni? Pénzt? Mit Akarnak? Mi van?
2020. aug. 18. 21:08
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Uralni akarják a személyiségedet, és igen, nem utasítják vissza, ha a cégre íratod a tulajdonodat. Pl. ha egy tanú megerőszakolja a saját gyerekét, tilos rendőrségre vinni az ügyet, hanem a vének elbeszélgetnek vele, megígértetik vele, hogy többé nem teszi, és haza kell menni, és kibékülni. Ha egy nőt ver a férje, ugyanígy nem szabad bíróságra menni, mert biztos az volt az ok, hogy a nő felidegesítette. Náluk az asszony alá van rendelve a férjének.
2020. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A világi bíróságot minden ügyben kerülni kell, nem ismerik el a világi igazságszolgáltatást. Eltitkolják magyarul a cégen belüli bűntetteket.
2020. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És a saját bibliafordításukban direkt hamisítanak. Az a legviccesebb hazugságuk, hogy Jézus kínoszlopon halt meg. Ezt olvasd el: [link]
2020. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az igazság kedvéért meg kell említeni, hogy minden vallásnak megvannak a maga furcsaságai. A magukat kereszténynek tartók közül a mormonoké a legviccesebb.
2020. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!