Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mikor fogjátok már fel végre...

Mikor fogjátok már fel végre ateisták, hogy az ateizmus is egy hit? Nem hiszel, és ez is hit. Igen hiszek, nem. Nem hiszek! Zavaró, de ez van. És bizonyítsátok be, hogy Isten nem létezik!

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 00:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Miért hergelted ezen fel magad? Valaki ezt hiszi, valaki azt. Valaki szerint létezik Isten, valaki szerint nem. Valaki úgy gondolja, hogy az ateizmus is egy vallás, más csak egy egyszerű szemléletnek tartja.
2020. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Atezizmus nem egy hit, hanem felfogás és annak kell bizonyítékot szolgáltatni, aki állít valamit.
2020. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Az ateizmus az istenhit hiánya. Ennyi, semmi több. Szóval hitnek hívni annyira logikus mint a kopaszságot hajszínként definiálni, a szüzességet pedig szexpózként.
2020. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszek nektek.
2020. aug. 23. 00:56
 5/43 anonim ***** válasza:
98%
Az a te dolgod :D
2020. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
7%
Kérdőtől függetlenül én is akarom kérdeni. Mi a bizonyíték arra, hogy nincs Isten? Mire alapszik az ateizmus. Erre ilyen filozófus válaszok jönnek amik jóval elvontabb lesznek mint egy teológusé. Ami szembe megy a racionális beallitottsaggal
2020. aug. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
8%
Mármint a világegyetem keletkezése az osrobbanás által elfogadott. Racionális értelmezés az irányított. Véletlen sose volt racionális főleg nem a véletlen legjobb ellenpeldajanal az osrobbanasnal
2020. aug. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
10%

Ha nagyon kesze-kusza bocsánat.

Ha a Világegyetem random kialakult- számomra filozofikus, hihetetlen mesekonyv.

Világegyetem létre lett hozva az már racionálisabb

2020. aug. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%

"Mi a bizonyíték arra, hogy nincs Isten? Mire alapszik az ateizmus."

Az ateizmus nem azon alapszik, hogy bizonyitva lenne Isten nemlete. Azon alapszik, hogy Isten lete nem bizonyithato.

2020. aug. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%

A logika szabályai szerint nem a "nincs"-et, hanem a "van"-t kell bizonyítani.

.

Ha tőlem kérsz kölcsön egy millát, mondhatom, hogy nincs - és nem nekem kell azt bizonyítanom, hanem neked, hitelt érdemlően, hogy legalább ennyim van a párnám alatt.

2020. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!