Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak én vettem észre azt,...

Csak én vettem észre azt, hogy az ateisták csak azért piszkálnak sértegetnek minket, mert tudják, hogy nekünk keresztényeknek tilos visszavágni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 11:34
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
98%
Ateista vagyok, nem sértegetek soha keresztényeket. Ők (vagy hát ti) hisznek Istenben, nyugodtan. Én nem. A véleményemet elszoktam mondani, ha megkérdeznek, de különösebben nem szoktam lehordani, vagy megalázni, sédtegetni az ő elképzeléseiket
2020. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan akkor ezért égetettetek el annyi embert máglyán, mert tilos volt visszavágni.
2020. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Értem. Én a tudományt is szeretem, és az evolúciót is elfogadom. De volt már olyan, hogy ateisták ne írjanak, erre írnak...
2020. aug. 24. 11:42
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Akkor még nem jártál a homoszexuális kategóriában. Oda főleg csak olyan hetero férfi ír, aki utál minden meleget és elege van, hogy a csapból is ez folyik. És ezt majdnem minden kérdés alá leírják.
2020. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
16%
Ne vegyél minden ateistát egy kalap alá a harcos ateistákkal. Egyébként ők azért sértegetnek minket, mert egyszerűen primitívek, nem azért mert arra számítanak, hogy nem fogunk sértésekkel vissza vágni.
2020. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
Ma már ez a sokadik ateistákat ócsároló kérdés, nem tudom, te teszed fel mindet, vagy többen vagytok, de ideje lenne áttérni más témára!
2020. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 hollófernyiges ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy tilos-e, de ha az, akkor nézzetek szét kicsit a soraitokban, mert valaki itt nagyon piszkálódik keresztény oldalról.
2020. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akkor más kérdés: te hogy reagálnál ha halál után a Mennyben leszel (Édenkert)? A hit nem fontos, csak a viselkedés. Ha jó ember vagy, akkor oda kerülsz sztem. De tudom, hogy az ateisták nem hisznek ebben, de ők is emberek mint a hívők.
2020. aug. 24. 12:46
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
Én Ateista vagyok, annak ellenére, hogy megkereszteltek. Én nem szoktam megalapozatlanul sértegetni vallásos embereket, de őszintén szólva nagyon sok köztük a kontraszelektált.
2020. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Talán én is az vagyok. Ezt csak Isten tudhatja...
2020. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!