Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten minden öngyilkost a...

Isten minden öngyilkost a Pokolra küld? Vagy pedig néha Isten kegyelmes, irgalmas?

Figyelt kérdés
Azért kapunk bűnt, mert az öngyilkossággal elveszik Isten ajándéka ami az életünk? És mi lesz a gyerekekkel akik öngyilkosok lesznek? Robin William filmszínész vajon hol lehet? És értem én Isten problémáját. 6 éve halt meg William és azóta picit sajnálom, hogy nem szerepelhet azóta filmekben.

2020. aug. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A bűnt tudva és akarva kell elkövetni. Tehát, ha valaki nincs tosztában a tettei súlyával, akkor nem követ el bűnt, így pokolra sem kerül miatta.
2020. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor valaki öngyilkosagot követ el akkor hol van isten?
2020. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdezem én: Hol van ilyenkor az ember?!
2020. aug. 25. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, kivsit önzö az emberiség, mintha minden Isten hibája lenne.
2020. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*kicsit

Isten szabad akaratot adott az embereknek, s nem irányított bábukat, robotokat tervezett.

2020. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!