Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vajon az ateisták hogyan...

Vajon az ateisták hogyan fognak reagálni ha mondjuk holnap bibliai világvége lesz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem pont úgy, ahogy a hívők többsége. Néhány folyamatosan világvégét váró szektán kívül az embereknek nincs nagyon világvége hangulata, így mindenki meglepődne, nem kicsit.
2020. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem. De ez most a valóság lenne. Tehát jönnek a csapások, nagy jégeső, földrengések, nagy vihar stb... Tehát tényleg megtörténik. :)
2020. aug. 31. 22:42
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

De nem, nem tortenik meg.


Mit reagalnal ha mondjuk holnaptol a beleidben csiperkegomba none? Fuuuu de erdekes kerdes, tok izgi, mi?


Na haladjunk tovabb, holnaptol szerencsere suli, nem lesz idotok az idiota, infantilis agymenesekre.

2020. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nekem nem lesz suli :D
2020. aug. 31. 22:59
 5/21 anonim válasza:
100%
Pont úgy unják már, hogy szerinted naponta 5x világvége lesz, mint egy hívő.
2020. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Ateista vagyok, és eddig még egyszer sem lett világvége. De ha lesz, az sem bibliai, hanem mondjuk kitör a Yellowstone vulkán, ami esedékes amúgy. Erre pont úgy fogok reagálni, mint bárki más: meghalok secperc alatt.
2020. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek a körülmények. Nem mindenki hajbókol egy gonosz istennek és a kutyáinak.
2020. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon tudtok olvasni. Most a bibliai végre gondolok! És, hogy "elméletben" megtörténik!
2020. aug. 31. 23:15
 9/21 anonim ***** válasza:
Bunkereket építenének.
2020. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki becsinálna, mint most a COVID-nál az emberek jó nagy százaléka, nem vallás kérdése.

Ha meg túl vészelnénk a bibliai véget ESETLEG, ugyanúgy visszatérnének az életükhöz.

Nem fognak hinni attól egy istenben sem. Ha ott állna előttük egy isten, akkor se hinnék el.

2020. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!