Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akinek nincs hozzáértése...

Akinek nincs hozzáértése kérem ne írjon!Mi a célja Istennek azzal,hogy egymáshoz arcra teljesen hasonlító embereket teremt?

Figyelt kérdés
Erről soha,sehol és sehonnan és semmiből sem olvastam.Nem volt róla szó TV ben,neten,portálon sem facebookon.Nem beszéltek róla youtuberek és filmekben sem hallottam még a nyitját.Nem hagy nyugodni ez a téma.Azt vettem észre hogy van legalább 3 vagy több ember akik rendkívűl hasonlítanak egymásra.Mintha mindenkinek 2 vagy több klónja lenne.Akiknek van ezzel kapcsolatba tudomása vagy csak hallott valamit az is irjon.
2020. szept. 19. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Akinek nem egyértelmű a kérdés annak kifejtem bővebben:Tehát van pl 3 nő akik nem tudnak egymásról,vagy akár férfi és mégcsak nem is rokonok korban is nagy az eltérés de mégis ojan szintén egymásnak kiköpött másai hogy az hihetetlen mintha ugyanaz a test lenne,csak más hanggal,személyiséggel,öltözékkel.Ami ijesztő hogy sokszor még ezeknek az embereknek a hangjuk is majdhogynem megegyezik.
2020. szept. 19. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Es ennek mi koze istenhez? Ez genetika
2020. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hangod nagyban függ az arcod formájától ezért van hasonló hangszínük hasonló embereknek
2020. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Én azt figyeltem meg, hogy külsőre nagyon hasonlító embereknek a természetük is hasonló.

Vannak emberek, akikből kár, hogy csak egy van.

2020. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első azért még nem kell lekezelően beszélned lehet így is fogalmazni :"Szerintem Istennek nincs köze hozzá "
2020. szept. 20. 07:51
 6/10 Ozmium42 ***** válasza:
Ez nem "szerintem" kérdés. Az embereket nem isten pakolja a földre, hanem az anyjuk meg az apjuk hozza őket össze, genetikát örökölnek tőlük, és az dönti el, hogy fognak kinézni. Semmi akadálya nincs, hogy két embernek hasonló genetikája legyen, még akkor is, ha nem rokonok. Innentől semmi rendkívüli nincs az egészben. Isten szempontjából pedig mit számít ez? Gondolod, hogy a hasonló arcú embereket véletlenül összekeveri, vagy mi?
2020. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam két hasonló embert. Max ikreknél, de ott sem tökéletes.
2020. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amerikai kormány titkos kísérletei??
2020. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Akinek nincs hozzáértése kérem ne írjon!Mi a célja Istennek azzal,hogy egymáshoz arcra teljesen hasonlító embereket teremt?"

Ez nem teremtés, ez genetika. És még soha nem is hallottam ilyesmiről, csak az egypetéjűeknél

2020. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bibliában az Isten teremti valamijen formában csak azt nem tudni,hogy.Vagy úgy értik hogy Ádám és Éva által de nem tudom.Vagy meghatározott több millió arcformákat alkotott Isten,amiket belerakott a génekbe ,de ez csak találgatás,most csak irtam valamit.
2020. szept. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!