Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nincsenek a muszlim...

Progizo kérdése:

Miért nincsenek a muszlim országokban Mária- és Jézus-jelenések?

Figyelt kérdés
Pedig ha lennének ilyenek mondjuk a mekkai zarándoklat csúcspontján vagy Iránban és a többi muszlim országban, biztos megtérnének ezek láttán. Jézusék akkor nem is akarják megtéríteni ezt a több milliós embertömeget?

2020. okt. 27. 13:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

Az egyik leglenyűgözőbb Mária-jelenés muzulmán többségű városban történt.


Sajnos kevesen tudják, de az egyik leghosszabb tartó jelenés volt.


A wikipédiábol idézve: A zeitouni Szűz Mária-jelenés, Kairó egyik külvárosában 1968. április 2-án 1971. május 29-ig tartott.


Utána néztem a jelenések könyvében... Ha valakinek van kedve összehasonlítani a napokat.... Hmmm... Talán ez az, menekülés Egyiptomba,,,, : "6Az asszony a pusztába menekült, ahol az Isten helyet készített számára, hogy ott éljen ezerkétszázhatvan napig."


Dél-Amerika megtérését pedig leginkább neki köszönheti: Guadalupei Szüzanya.


A jámbor egyszerű, gyermeki lelkületű embereknek jelenik meg leggyakrabban. Ők a legjobb befogadók.

2020. okt. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10%
A jámbor egyszerű, gyermeki lelkületű, legjobban becsapható embereknek jelenik meg leggyakrabban.
2020. okt. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
(... És a megátalkidott nem részesül Isten kegyelmében, így teljes a mondatod.)
2020. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Így igaz.

Azért azt nem ártana megnézni, hogy egy átlagos embernek miért is van szüksége kegyelemre?

2020. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Vénségedre megtudod.
2020. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Késő.

Én most szeretnék úgy élni, hogy vénségemre se bánjam meg.

2020. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egy átlagos ember test szerint él, test szerint legnagyobb baja a fájdalom és test szerint ítéli meg a megtapadztalt dolgokat.


Azok akik nem ismerték fel Istent életükben, úgy az átlagos embert sem ismeri fel a mennyország. A kegyelem a léleknek kell majd odaát.

2020. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11-es megelőztél. Én is a zeitouni Szűz Mária-jelenést akartam írni. Én is ismerem.
2020. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert ha volna akkor nem hinném el. Azt hinnék Mohamed felesége jelenik meg és káromolják a Szűzanyát hogy Mohamed ének állítanák be. Tudja azt a Szűzanya miért nem jelenik meg ott ahol nem hiszik.
2021. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#19.: pedig el tudná mondani a muszlimoknak, hogy ki ő, nem? Ha egész TV stábok lennének ott, akkor le se tudnák tagadni.
2021. aug. 21. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!