Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A muszlim országokban is...

A muszlim országokban is vannak "olyan nők"?

Figyelt kérdés
Prostituáltakra gondoltam.
2012. szept. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Én ugyan nem jártam ilyen országban, de útikönyvekben olvastam, hogy ezekben az országokban az átlagos szállodák egyúttal bordélyházként is működnek, és ha egyedülálló férfi érkezik, arra rutinból szinte rátukmálják a nem túl drága nőket, és nagyon furcsán néznek, ha valaki nem veszi igénybe.
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha meg nincs, akkor kimennek "dubajozni"
2012. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Én voltam muszlim országban, és nagyon ajánlgattak nekem.
2012. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak, ahol vannak "olyan" férfiak.
2012. szept. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen nincsenek, mivel a muszlim férfiak a Korán szerint élnek, ami ezt tiltja, és ők ennyire tisztalalkűek. Ha találnának prostit, akkor leöntenék bemzinnel és felgyújtanák, mert ők ennyire tiszták. Komolyan, te melyik bolygón élsz? Vagy csak naív vagy?
2012. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak k**rvák.
2012. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!