Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen biológiai folyamat...

Milyen biológiai folyamat mehetett végbe Jézus feltámadásakor?

Figyelt kérdés

Tudomány embere vagyok ezért nem tudom pontosan elképzelni hogy mi is mehetett végbe tudományosan mikor Jézus feltámadt..

Tetszhalott lehetett? Vagy valamilyen eddig ismeretlen biológiai regenerálódási folyamat mehetett végbe?


2021. ápr. 3. 22:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Isteni erő, amire nincs tudományos magyarázat
2021. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1. Akkor már értem miért mondják hogy a vallás a tudomány ellentétek
2021. ápr. 3. 22:55
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Tudományosan Jézushoz vagy az Atyához kéne fordulni. Atya se magyarázható tudományosan, mert nem anyagi, mint ez a világ.
2021. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%

Semmi ellentét nincsen a kettő között.

A tudomány segítségével megismerjük a teremtett világot.

A vallás választ ad arra is, amire a tudomány nem tud.

2021. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3. De Jézus itt léte és testi megjelenése és testi feltámadása viszont igenis anyagi volt
2021. ápr. 3. 23:12
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
az volt, de van, amire még nincs magyarázat, pedig fizikai valóság
2021. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6. Biztos hogy van csak meg kell találni....Nem volt magyarázat hogy tudott egy betegség átmenni a másik emberre... aztán rájöttek hogy létezik baktérium
2021. ápr. 3. 23:17
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
Anyagi, de Isteni erővel támadott fel, Szent szellem nem anyagi. Hogy közben milyen testi reakciók jöttek létre, azt a mai tudomány talán megtudná magyarázni. Klinikai halál hasonló lehet sztem.
2021. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
7-es: hogyan lesz Pió atya stigmatizált? Hogyan változik a szentostya hússá? Hogyan vérzik egy szobor? Szóval van,a mire nincs magyarázat!
2021. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9. Ja ezt ne kérlek.. hogyan megy át Dávid Cppperfiled a falon, hogy hajlítja meg Uri a kanalat, hogyan jár a vízen Dynamo. stb.... na ezek is pont így történtek.. sok keresztyény sem hiszi ezt el pl. reformátusok..
2021. ápr. 3. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!