Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miskolcon az Újszövetség...

Almakiwi2.0 kérdése:

Miskolcon az Újszövetség Gyülekezetről vannak rossz vélemények, tapasztalatok is? Ráki Tamásról vélemény??

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Menj el, és megtudod.
2021. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mansour ***** válasza:
81%

Rossz vélemények, tapasztalatok is?

Szerintem csak azok vannak... :)

2021. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

„És most kiáltunk uram, sákreválá nojti, kriválá nojti, kriválá nojti, kriválá nojti, kriválá nojti!

Aa kormányunkért és így áldjuk meg Orbán Viktort!

Hálát adok azért, uram, hogy van neki már veled kapcsolata!

Hálát adok azért, uram, sakrebala nojti bikrima kabara bajtoszi pont történeteset őt, őt adtad miniszterelnöknek erre a nehéz időre, erre a nehéz időszakra!”

2021. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
3as te mit ittál,szivtál?
2021. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Keress rá a sákreválá nojtira, akkor megérted. Azt hittem, mindenki ismeri ezt a mémet. (Az említett gyülekezethez kötődik.)
2021. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezek a halandzsa szövegeket ismeremem, ismerjük. Inkább vélemények érdekelnének jobban, aki esetleg járt ida vagy jár oda.


Engem nem azért érdekel mert én szeretnèk oda járni, csak egy barátom szülei járnak oda, így neki is muszáj és féltem egy kicsit. Én egy szektának gondolom az egészet

2021. júl. 17. 15:23
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát, hogy mondjak pozitívumot is, az épületük legalább szép.
2021. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ütődött, idióták.
2021. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én személy szerint óva intelek tőle. Egy istentelen szekta.

Viszont a miskolci baptista(!) és református gyülekezetet egyaránt ajánlani tudom! Nem is azért, mert baptista vagy református felekezet, hanem mert ismerem az ottani közösséget, főleg a baptistát. Menj el, nézd meg milyen, és biztos vagyok benne, hogy ha nyitott van Isten dolgaira, akkor ott megtalálod a helyed.

2021. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy egy barátodról van szó.. Sorry:)
2021. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!