Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak vallási fanatikusokkal?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánultak meg? Miben hasonlítanak a politikában elfogult emberek viselkedéséhez, természetéhez? Milyen érzéseket, gondolatokat váltottak ki belőletek? Nem kell, hogy közvetlen megtapasztalásról legyen szó.

2021. júl. 27. 09:09
1 2 3 4 5 6
 51/55 SIDLER22 ***** válasza:
83%

49-es vagyok:

Hát legalább most az egyszer korrekt választ adott.

Örvendezzünk! :D

2021. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
44%

Igazából ez sem volt korrekt, mert ő azokat hazudja fanatikus evolúció hívőknek, akik a vallásos sztorik helyett tudományos eredményeket fogadnak el.

Meg persze vég nélkül mantrázza hogy igazából az ő vallásos elképzelései a tudományosan bizonyítottak, az elfogadott tudományos eredményeket meg ő is már minden megcáfolta egymilliókétszázötvenhatszor, csak épp ezeket a bizonyítékokat vagy cáfolatokat nem tudja prezentálni soha. Csak kijelenti hogy ezt már ő rég megcáfolta, meg azt is, meg amazt is. És aki ezeket számon kérné rajta, az automatikusan fantikus evolúcióhívőként lesz nála nyilvántartva.

2021. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 SIDLER22 ***** válasza:
97%

51-es vagyok még mindig:

Igen ismerem a csávót. Privátban is beszéltem vele egy kicsit. Felajánlottam neki egy kb 1 órás videó sorozatot ami alapján el tudtunk volna indulni egy vitában. (Konkrétan arról volt szó ami a DNS-t összekapcsolja az evolúcióval egy spektrumon és arra voltam kíváncsi, hogy neki hol van az a pont amibe már azt mondja, hogy "na innentől hülyeség").

Mire megírta, hogy Ő ilyeneket nem nézeget mert nincs rá ideje. Majd kövi üzenetben megírta, hogy munkahelyről van itt amikor unatkozik (tehát akkor elvileg mégis van rá ideje csak kedve nincs). Itt hagytam abba vele a vitát mivel nem volt min elindulni. Én tettem egy ajánlatot Ő meg visszautasítja azzal, hogy nincs kedve megnézni.

Egyébként vérig volt sértődve azon, hogy ugyanúgy beszélek vele ahogy Ő velem. Persze én kezdtem el vele először lekezelő lenni (mivel én írtam rá először), de ha azt látom, hogy mindenki másnak is alpári stílusban ír akkor én hogy írjak neki?

Nyilván ugyanígy fogok mivel azt látom, hogy ezen a hullámhosszon van és így érti meg amit mondok neki. De láttam rajta, hogy ez neki egy lelki törés volt, hogy ugyanúgy beszéltem vele ahogy Ő is másokkal majd velem is.

2021. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
59%
Ehgen, az mondjuk feltűnt hogy hétköznaponta 4-5-ig szokott írkálni, azon kívül sosem. Mondjuk az is sokat mondó, milyen jó munkás ember is lehet ha itteni vitatkozással szúrja el a munkaideje jelentős részét.
2021. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
A kommenteket elnézve egyeseknek sikerült jól bemutatni milyen is egy fanatikus.
2021. júl. 31. 13:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!