Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek katalikus egyház...

Szerintetek katalikus egyház a sátán egyháza?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 19:27
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
5%
$39 serultek pepeset esznek, autisták, beszelni se ttudnak szoval miert kerulnenek pokolra
2021. okt. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
96%
Te a kerekesszékesekről beszéltél, de mindegy, nem vitatkozom tovább.
2021. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
10%
#42 igen kerekesszekben levo autisza pepes evesrol
2021. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
88%
De a sérültek ha nem mozog a karjuk nem tudnak kövezni, vagy nem tudják betartani Mózes 613 parancsát ( vagy akik nem tudnak különbséget tenni bárány hús és sertéshús között) velük mi lesz? 😱
2021. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 Mansour ***** válasza:
91%

"Minden tiszteletem a Jehova Tanúké, ezzel együtt ők nem keresztények, mert nem ismerik el Jézust Megváltónak."

Tudom és értem, hogy a keresztény felekezetek döntő többsége miért nem tartja a JT-t kereszténynek. De én megengedőbb vagyok ezen a téren, én elfogadok mindenkit kereszténynek, aki magát annak tartja. Legfeljebb, ha szükséges, rámutatok, hogy a hitelvei miben térnek el az általánosan elfogadott keresztény hittételektől.

2021. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintetek katalikus egyház a sátán egyháza?"

Krisztust hirdetik, tehát lehetetlen

2021. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

45-nek:


Kedvelem a Jehovákat, kezdetben sokat tanultam tőlük.

2021. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
44%

A kérdés megválaszolásához közelebb juthatunk, ha meghallgatjuk, mit mondott VI. Pál pápa ebben a témában, nem sokkal a halála előtt:


[link]


"

1977-ben, kevéssel a halála előtt VI. Pál azt mondta: »A sátán füstje beszivárgott a templomokba. Körüllengi az oltárt.« Mikor lépett be a sátán a római katolikus egyház szentélyébe? Mikor vettek diadalt a pokol kapui az egyház fölött? Egyesek szerint a lateráni egyezmény 1929. február 22-i aláírásakor. Mások egy jóval korábbi dátumra mutatnak, egy 312. évi tiszta, októberi reggelre, amikor Miltiades, Róma hajlott korú, megviselt püspöke térdet hajlott Konstantin római császár előtt, hogy egyháza elnyerje a mérhetetlen gazdagság és hatalom ígéretét.

"


A pápa szavait egy kiváló könyv hátoldala idézi: A leleplezett Vatikán

2021. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
0%
Minden egyház a sátáné. Ezért egyház. Ha nem lenne a sátáné, akkor kitúrná magából a rendszer, istent tanítaná, nem pedig istenkáromlást.
2021. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Balasa Bence ***** válasza:
22%
Az bizony
2021. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!