Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom a hittantanárom, mit...

Utálom a hittantanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban a pap a hittantanárom is egyben.

Igazából kedveltem meg minden, de nem olyan pap mint a többi, olyan mintha normális ember lenne. Meg se lehetne mondani róla hogy pap.


Múltk évben is ,mikor hiányoztam nem hitte el. Pedig akkor volt az hogy 2 hétig otthon kellett maradni mert lehettem covidos is, persze nem én voltam az egyetlen de csak nekem szól be.

Videochatnél minden tanár megértette hogy nem tudok belépés mert nem volt jó a telóm.. ő azt sem hitte el..


Én voltam az egyetlen az osztályból aki tényleg mindent megcsinált és beküldött de a tanárok idén valahogy elfelejtették hogy én vagyok az egyetlen aki amint jön máris pótol, minden kész és még tanul is. De ebben az évben folyamatosan lenéznek és már várom hogy szünet után megint jöjjön nekem azzal a papné hogy hol voltál már megint aztán leéget az egész osztály előtt.

Már nagyon idegesít de nem tudom mit tegyek. Anyámék előtt mindig játsza az agyát előttem meg folyton csak kiabál, rám ordibál.



2021. okt. 21. 18:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ezt el kell viselni sajnos, mindig vannak ilyen "tanárok" :(

A szüleidnek tudsz szólni, hogy beszéljenek vele vagy valakivel a suliban, de akkor még jobban csesztetne szerintem

2021. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne járj ilyen szarokra
2021. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Komoly oktatásban semmi keresnivalója a hittannak. Anyádéknak magyarázd ezt el, ha legalább érettségijük van, akkor érteni fogják az álláspontodat.


Ráadásul ezekre a pedofil tetvekre egy csirkét nem bíznék rá, nem hogy a gyerekemet.

2021. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
29%
Bálám papjai
2021. okt. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Imádkozz érte. :)) Viccen kívül, ez a legtöbb és egyébként leginkább Krisztushoz méltó, amit tehetünk, ha valakit nem kedvelünk. Nem mellesleg neked is jobb lesz, mert gyűlölettel a szívedben nem jó sokáig élni. Téged mérgez meg.
2021. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

"Utálom a hittantanárom, mit tegyek?"

Ne utáld, hanem szeresd

2021. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is gyűlöltem a katolikus tanárnőt. Írtam más helyen hogy havonta egyszer nem jött be a tanár hogy vallásórán tartson nekünk és átadott minket a katolikus tanárnőnek. Akkor a katolikus leckét kellett írjuk meg keresztet vetni meg köszönni. Kevés sz...a a vallástanár hogy a katolikus tanárnő ránk erőltette a katolikus dolgokat csak ment a dolga után és nem tartott órát. Ez a tanárnő bigott volt. Egy előnyét felhozom: Nagyon jól tudott elmagyarázni valamit. Úgy tudott valamit elmondani hogy mi fog lekötötte a figyelmem mert egyszerűen beszélt és nem elvontan. A református tabarunk magyarázataut nem értettem úgy mint a katolikus tanárnőét. De gyűlölte a reformátusokat, hangoztatta hogy csak a katolikusok udvozulnek és jegyet sem adott nekem pedig az osztályból volt amit egyedül én tudtam. Az udvozlegyet is elolvastam kétszer és már kívülről tudtam mondani. A 7 szentséget elég volt egyszer elolvassák és már tudtam. Az unokatestvérem katolikus volt így tudtuk mi az az elsőáldozás meg a bérmálás. Hetediktol elment ez a tanárnő, jött egy nyulfogu, én úgy hívtam mert előre álltak a fogai, o nem vállalta hogy minket úgymond katolizaljon. Az lett belőle hogy 2 évig ha hiszitek ha nem Nem volt Református vallásóránk mert a tanár nem tartotta meg. Hasrautes szerűen beírta a jegyeket.
2021. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"olyan mintha normális ember lenne"

A papok, lelkészek is normális emberek.


"megint jöjjön nekem azzal a papné"

Ez kicsit hiteltelenné teszi a kérdést, mert a papoknak nincs nejük, nőtlenek.

2021. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Lehet református a vallástanár. Istenem! A református papok is papok, nálunk Nagyváradon úgy mondjuk őket.
2021. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ők nem papok, csak lelkészek, ne keverjük a kettőt.
2021. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!